Artykuły powiązane

 

Po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią 20 lutego 2022r. odbyła się 18.Wielka Gala Ślubna. W halach szczecińskiej Netto Areny przedstawiciele branży ślubno-weselnej spotkali się z narzeczonymi i parami, które dopiero zaczynają planować swój wielki dzień.

Od 10:00 do 17:00 w pełnej gotowości i do pełnej dyspozycji zwiedzających było blisko stu wystawców. Jak zawsze większość firm specjalnie na ten dzień przygotowała wyjątkowe oferty często uwzględniające solidny rabat lub garść dodatkowych gratisów.

Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyły się suknie ślubne, moda męska, ślubne obrączki i pierścionki zaręczynowe, a także oferty dj’ów, fotografów i wideofilmowców.

Na pary, które odwiedziły Wielką Galę Ślubną czekało sporo niespodzianek. Oprócz rozmów z wystawcami, podejmowania decyzji na miejscu, podpisywania umów (właśnie o to chodzi w imprezach targowych!) narzeczeni mogli skosztować smakołyków przygotowanych przez część wystawców, posłuchać występów na żywo, a także wziąć udział w konkursie. Dodatkowo narzeczeni mogli odebrać Organizer Ślubny (jedyny taki!) przygotowany specjalnie na Galę przez konsultantki ślubne z Lily Wedding Planner.

Na scenie zaprezentowali się muzycy zespołu Vivo Music Band oraz Wojtek Zarębski Dj Wokalista.


O pierwszym tańcu weselnym opowiadała Agnieszka Płonka ze Szkoły Pierwszego Tańca, natomiast o sukniach ślubnych, procesie ich tworzenia i pracy z klientkami – projektantka Daria Salamon, założycielka pracowni Fanfaronada.


18.Wielka Gala Ślubna za nami. Dziękujemy, że byliście z nami. Mamy głęboką nadzieję, że spotkamy się za rok.

Wszystkie firmy reprezentujące branżę ślubną oraz pary, które planują swój ślub na lata 2023-2025 już teraz zapraszamy do odwiedzenia 19.Wielkiej Gali Ślubnej w styczniu 2023roku. Szczegółowe informacje pojawią się w odpowiednim czasie. Do zobaczenia!