Artykuły powiązane

1 lutego 2012r. w Centrum Mody Ślubnej przy ul. Kaszubskiej 58 w Szczecinie odbędzie się Dzień Mody i Urody - święto przyszłych panien młodych.

Do dyspozycji pań przygotowujących się do ślubu będą nie tylko profesjonalne stylistki mody ślubnej, ale również wielu innych specjalistów. Po dokonaniu wyboru sukni panie udadzą się po kolei do stanowisk kosmetycznego, fryzjerskiego oraz na koniec do wizażystki. O oprawę florystyczną, dekoracje ślubne i weselne oraz zaproszenia zadbają florystki z kwiaciarni Esy Floresy. Na koniec ubraną, uczesaną i umalowaną pannę młodą czeka profesjonalna sesja ślubna ze Studiem Este.

Ponadto na wszystkie panie będzie czekać degustacja przepysznych tortów,przygotowanych przez Cukiernię Izybar oraz przekąsek weselnych przygotowanych przez restaurację Chałupa. O dobrą, nastrojową muzykę i przegląd filmów weselnych zadba firma Rec Video, natomiast Vegas Car zaprezentuje piękna, białą limuzynę.

Dla przyszłych panien młodych firmy biorące udział w Dniu Mody i Urody będą oferowały atrakcyjne rabaty i upominki. Suknie ślubne ze wszystkich kolekcji będzie można zakupić z aż 30% upustem*.

Od portalu e-wesele.pl, który objął patronat nad imprezą, wszystkie uczestniczki otrzymają Organizer Ślubny.

Wszystkie atrakcje dostępne będą w godzinach otwarcia salonu Centrum Mody Ślubnej tj. od 10 do 18. Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA! Panie zainteresowane uczestnictwem w Dniu Mody i Urody prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (91 433 90 38) w celu rezerwacji terminu spotkania

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z ubiegłorocznych Dni Mody i Urody. KLIKNIJ

Organizator
Centrum Mody Ślubnej, www.cms.szczecin.pl

Partnerzy Dnia Mody i Urody
Marzena Baranowska - stylistka fryzur
Joanna Borysewicz- LA FAMME - kosmetyczka
Koktajl Bar

Patronat
e-wesele.pl
Magazyn Ślubny Uroczystość

*Rabat nie łączy się z innymi promocjami