Artykuły powiązane

24 lutego w Klubie POLIGAMIA w Krakowie odbyło się Czekoladowe Popołudnie - pierwsze z cyklu spotkanie dla Przysżłych Panien Młodych organizowanego przez Firmę KABAGO z Krakowa. Organizatorce zależy, aby na Czekoladowym spotkaniu odpowiedź na nurtujące pytania znalazły przyszłe Panny Młode, dlatego tez przygotowała liczne atrakcje tematyczne związane ze ślubem i weselem.

Uczestniczące w spotkaniu przyszłe Panny Młode mogły dowiedzieć się jak należy zaplanować koszty, wybrać suknie ślubną wraz z dodatkami, jak dokonac właściewego wyboru dekoracji, menu, fryzury, makijażu, bukietu, oraz wielu innych dziedzin związanych z przygotowaniem tego ważnego dnia. Odbył pokaz pierwszego tańca, miotły weselnej, makijażu, degustacja weselnego tortu. Wszystko to kameralnej atmosferze przy fotntannie czekoladowej, której nikt nie mógł się oprzeć.

Na kolejne spotkania Czekoladowego POpołudnia zaprasamy w kazdą trzecią środe miesiąca. Najbliższe odbędzie się 24 marca. kontakt: katarzyna@kabago.pl tel: 790 660 805