Artykuły powiązane

Sukienka z jednym ramiączkiem
Projektanci chętnie sięgają po rozwiązanie z jednym ramiączkiem w modzie wieczorowej. Wśród kreacji ślubnych tego typu suknie zdarzają się nieco rzadziej. Fason nie jest polecany dla kobiet ze zbyt małymi piersiami. Idealnym stanikiem do takiej kreacji będzie asymetryczny, usztywniany model. Świetnie sprawdzi się również typowa bardotka z odpinanymi ramiączkami. Podstawową funkcją bardotki jest podnoszenie biustu ku górze. Dzięki temu zabiegowi piersi będą optycznie większe i pełniejsze.

Całkowicie odsłonięte ramiona
Królują wśród kreacji wieczorowych i ślubnych. Suknie i gorsety z odsłoniętymi ramionami pasują do każdego typu sylwetki, a do tego są bardzo efektowne. Tak duży dekolt wymaga jednak pewnej odwagi. Jeżeli nie masz pewności czy będziesz się dobrze czuła w takiej sukni pamiętaj, że zawsze możesz narzucić szal. Jeżeli chcesz, aby efekt był naprawdę dobry starannie dobierz biustonosz i biżuterię. Klasyczna bardotka z przezroczystymi sylikonowymi lub zwykłymi ramiączkami, które można odpiąć będzie idealna do sukni z odsłoniętymi ramionami. Świetnie sprawdzą się również jednorazowe plastry podtrzymujące biust. Nakleja się je pod piersiami na dokładnie osuszoną skórę.

Suknia z dekoltem amerykańskim
Dekolt amerykański optycznie wyszczupla sylwetkę, pozwala eksponować biust przez co jest bardzo seksowny. Suknia z takim dekoltem jest przeznaczona dla posiadaczek idealnego biustu.
Przy kreacji z amerykańskim dekoltem włóż usztywniany stanik z odpinanymi ramiączkami, z których jedno przełóż wokół szyi i dopnij do drugiej miseczki. Sprawdzi się także bawełniany stanik zapinany na szyi. Dekolt amerykański nie jest polecany dla kobiet, które mają duże piersi (mogą być kłopoty z dobraniem odpowiedniego stanika). Jeśli się garbisz lub masz zbyt mały biust zrezygnuj z dekoltu amerykańskiego.

Suknia z ramiączkami skrzyżowanymi na plecach
Mając suknię ze skrzyżowanymi ramiączkami sięgnij po usztywniany stanik z odpinanymi ramiączkami, które można skrzyżować na plecach lub zdjąć. Staniki usztywniane posiadają metalową lub plastikową konstrukcję, która pomaga skorygować kształt biustu. Staniki mogą występować również w wersji push-up. Polecany jest dla kobiet, które nie są zadowolone z kształtu swojego biustu.