Artykuły powiązane

Ponadprzeciętna jakość i niedościgniony styl oferowanych usług - takim hasłem na naszym rynku zapoczątkowała swoją działalność firma RoyalCar Limuzyny Szczecin.
Od początku swej działalności RoyalCar stawia na jakość nie tylko obsługi, ale również na samochody, które prezentują się zdecydowanie lepiej niż te, do których klienci zdążyli się przyzwyczaić. W tak uroczystych chwilach jakimi są śluby, zaręczyny, czy na przykład studniówki każdy klient chce się czuć wyjątkowo, komfortowo i przede wszystkim ekskluzywnie wyróżniony.  To, co nas wyróżnia od konkurencji, to przede wszystkim dbałość o szczegóły, takie jak  szofer w specjalnej czapce szoferskiej z hologramem firmowym, białych rękawiczkach i oczywiście garniturze stosownym do okoliczności. W czasach kiedy klient staje się coraz bardziej wymagający i oczekujący wysokiego poziomu oferowanych usług, wszystkie te składniki otrzymuje właśnie od Firmy RoyalCar Szczecin. Nie sposób tu nie wspomnieć o flocie RoyalCar, w której każdy, w zależności od upodobań, znajdzie coś dla siebie. Firma stawia przede wszystkim na jakość  pojazdów. Wszystkie samochody są w pełni wyposażone i posiadają nowe, szyte od podstaw tapicerki z prawdziwej skóry. Największym wyróżnikiem pięknych wnętrz samochodów RoyalCar są białe lub beżowe tapicerki, które podkreślają luksus i komfort w samochodach.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  •  9-osobowe Lincolny Town Car Royal Executive 4 600 cm3 V8, wszystkie z panoramiczną szybą boczną, narożnikiem, podświetlonym barkiem na całej długości limuzyny, lustrem sufitowym, wnętrzem oświetlonym światłowodami, klimatycją, CD, elektrycznymi szybami
  •  posiadamy również piękne, klasyczne Jaguary S-Type 3L V6, które klientom lubiącym tego typu pojazdy powinny przypaść do gustu. Jaguary są w kolorze ciemnej zieleni (metalik) oraz granatu. Oba samochody wyposażone są w białe, skórzane wnętrza

Od niedawna na stronie www.royalcar.pl pojawiła się również oferta wynajmu białego Rolls Royce Silver Shadow z 1971r. Samochód będzie dostępny już w maju 2008 i będzie powoli przygotowywany na sezon 2009. Ten przepiękny, klasyczny pojazd będzie również doskonale prezentował się na wszelkich uroczystościach, a jego biel zewnętrzna w połączeniu z najwyższą gatunkową skórą będzie tworzyć niezwykły klimat luksusu i wyrafinowanego stylu. Dla klientów zakochanych w amerykańskiej motoryzacji mamy prawdziwą perłę, czyli Mercury Park Lane z 1958 r. Jest to egzemplarz, który został z niezwykłą starannością odrestaurowany i przygotowany kolorystycznie w czerwieni i beżu tak, aby pięknie prezentował się na wszelkich uroczystościach. Mercury Park Lane: 7L V8 345 KM, długość: 5,8m, szerokość: 2,05m, 6-osobowy, pokryty siedmioma warstwami lakieru, odrestaurowany z oryginalnych części.

RoyalCar rozwija się niezwykle prężnie i pomimo, że prawie wszystkie samochody na sezon 2008 są już zarezerwowane, firma już zakupiła prawdziwą perełkę wśród limuzyn i aktualnie przygotowuje super długą limuzynę Lincoln Town Car 160". Będzie to 14-osobowa limuzyna, którą jeździła sama Tina Turner. W wyposażeniu tej niewątpliwie najdłuższej w Szczecinie limuzyny znajdą się dotychczas niespotykane elementy: cztery beżowe, skórzane sofy, dwa podświetlone, marmurowe bary, ultrafiolet, a także specjalne dyskotekowe wyposażenie oraz system kina domowego Bose.