Artykuły powiązane

 Istnieją kolory, które lubimy, ale na pewno nie kojarzą się nam z uroczystością weselną. Do takich kolorów możemy zaliczyć pomarańczowy.

 Ognisty, jaskrawy. Kolor z temperamentem. Na szczęście, ku mojej radości, przybywa Par Młodych, które chcą zaakcentować swoją wyjątkowość i indywidualność. Dzięki nim mogę pokazać Państwu jak taki kolor prezentuje się na sali weselnej.

 Dla większości młodych ludzi ślub oznacza wielkie zmiany, coś na miarę "pomarańczowej rewolucji". To taki symboliczny moment, kiedy rodzice pozwalają nam dorosnąć i żyć własnym życiem. Kolor pomarańczowy jest wskazany dla osób, które charakteryzuje odwaga i spontaniczność oraz dla buntowników i ludzi, którzy lubią robić wszystko po swojemu. Nie boją się iść własną drogą, chcą zademonstrować poczucie wyzwolenia od wszelkich ograniczeń. Pomarańczowy kolor pobudza i dodaje energii, dlatego zachęcam do wykorzystania go w porach roku, kiedy aura na zewnątrz nas nie rozpieszcza. W zimnych, deszczowych miesiącach pomarańczowy ociepli atmosferę i pobudzi gości do zabawy. Taki kolor to synonim ciepła, pięknych zapachów cytrusów.

 Te owoce nie tylko można wykorzystać jako deser, ale również jako dekorację stołów. Powkładane do wazonów w całości wspaniale się prezentują. Jest to nie droga dekoracja, ale za to efektowna. Jeśli masz ochotę możesz wykorzystać również wysuszone plasterki pomarańczy. W środek możesz powtykać aromatyczne brązowe goździki, taka dekoracja może być porozrzucana po stole, lub wykorzystana jako stojaczki na winietki do rozsadzania gości. Pomysłów jest naprawdę mnóstwo.

  Jeśli uroczystość przypada na ciepłe pory roku to nie mogliście trafić lepiej. Wyobraź sobie wspaniały zachód słońca. Materiałów w tej barwie do wykorzystania latem jest nieskończoność. Polne kwiaty połączone ze zbożami to również niedrogi sposób na wyjątkowy wystrój. Choć z jesienią pożegnaliśmy się niedawno, to jestem przekonana, że pary, które planują ślub w tej cudownej porze roku będą miały największą ochotę na wykorzystanie tego koloru. Piękna złota jesień i cudowne spadające z drzew liście. Marzy mi się wykorzystanie tego elementu do dekoracji. Od zaproszeń, podziękowań do księgi gości wszystko może być z motywem roślinnym. A na stołach zamiast winietek z papieru pomarańczowe liście z imionami gości.

  Bardzo się cieszę, że nowy sezon ślubny właśnie się rozpoczął. Oznacza to, że wiele nowych wyzwań i cudownych uroczystości do wystrojenia czeka na mnie. Pozdrawiam i życzę wspaniałych i niezapomnianych wrażeń przy organizacji Waszego Ślubu.

Olga Kuriata
Powiedz Tak
Centrum Usług Ślubnych