Artykuły powiązane

 Jeżeli jesteś Panną Młodą szalejącą za wszystkimi słodkimi gadżetami, a kolory twoich ubrań, perfum, błyszczków do ust, a nawet telefonu komórkowego to różowy to z pewnością róż zdominuje takżę Twój ślub i wesele.

 Róż to wyjątkowy kolor dla wyjątkowej Panny Młodej. Jest to kolor najbardziej twarzowy wśród wszystkich barw. Bardzo dziewczęcy, trochę infantylny, dla tych z nas, które nie do końca chcą dorosnąć. A jeżeli dorosnąć to u boku księcia z bajki. Jest tyle wspaniałych odcieni różu: pudrowy, cukierkowy (niczym różowa wata cukrowa) po wspaniały soczysty malinowy.

 Czasami kolorystyka sali weselnej aż się prosi żeby o odrobinę różu, ale Panna Młoda niekoniecznie identyfikuje się z tym kolorem. Wtedy proponuje połączenie tego słodkiego koloru z innym bardziej eleganckim. Kolor biały lub kremowy doda klasycznego, stonowanego charakteru ceremonii. Czekoladowy brąz utemperuje trochę przesłodzony róż a zarazem stworzy nowoczesny wystrój.

 Bywa też, że Panna Młoda uwielbia eksperymentować i nie boi się zabawy kolorem. Wtedy można zaproponować mieszankę prawie wybuchową - malinowy plus ognisty pomarańcz z domieszką zieleni. Odważne a zarazem najbardziej ekscytujące połączenie kolorów. Jedynym ograniczeniem tej mieszanki może być wnętrze lokalu, które powinno być eleganckie i nowoczesne.

 Róż to wspaniały kolor dla niepoprawnych optymistek, które patrzą na świat przez różowe okulary. A może dla odważnej i przebojowej dziewczyny? Tyle ile odcieni różu tyle typów dziewczyn i pomysłów na dekoracje.

Olga Kuriata
Powiedz Tak
Centrum Usług Ślubnych