Artykuły powiązane

Poślubna sesja zdjęciowa w plenerze to dzisiaj norma. Kluczowy jest pomysł na miejsce, pojedyncze rekwizyty czy bardziej rozbudowana scenografia. A wszystko po to, by oddać na fotografiach charakter, temperament, zainteresowania i zamiłowania nowożeńców. I oczywiście pokazać łączące ich uczucie. Czasami niewiele trzeba, aby stworzyć ciekawy zakątek z przyciągającymi wzrok elementami, które tworzą klimat zdjęć. Co powiecie na koronkowy wigwam? Według mnie wygląda obłędnie.

Kluczowy element
Czyli wspomniany wcześniej wigwam. Zrobiony z białej koronki przez co wzorcowo wpisuje się w tematykę ślubną. Do tego kontrastujące kompozycje kwiatowe jako element dekoracyjny i mamy kluczowy element scenografii do ślubnej sesji zdjęciowej.

Eko stolik
Stolik zrobiony z kilku palet w naturalnym jasnobrązowym wybarwieniu nawiąże do tematyki eko. Całość uzupełni mini zastawa - kieliszki, talerze, sztućce oraz dekoracje - metalowe świeczniki z smukłymi świecami, pękate świeczniki na tealighty, szklane butelki z kwiatami, koronkowy bieżnik i poduchy.


Oderwać się od ziemi
Umożliwi to hamak. W plenerze nie powinno być większego problemu ze znalezieniem miejsca na rozpostarcie hamaka, który będąc w kolorze odpowiadającej reszcie dekoracji (w tym przypadku w odcieniu złamanej bieli) wpisze się w klimat i przyjętą stylistykę.

Ścianka z kwiatów
Kilkanaście pojedynczych girland ze sztucznych kwiatów (tutaj w kolorze białym) zawiązanych na jednej, wspólnej tasiemce stworzą kwietną ściankę – świetne miejsce do kolejnego planu zdjęciowego. Prosty w wykonaniu pomysł, dający jednocześnie ciekawy, bardzo romantyczny efekt na zdjęciach. Godny polecenia i rozważenia.

 

 

 Zdjęcia: Martyna Nysk, martynanysk.com