Artykuły powiązane

 
fot. Alex Li/fotolia.com

Organizując przyjecie weselne narzeczeni szukają pomysłów na dodatkowe atrakcje dla swoich gości. Często najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Co powiecie na huśtawkę? Jedyny warunek to lokal z ogrodem, w którym rekwizyt będzie można zainstalować.


fot. jul14ka/fotolia.com

Czarodziejskie miejsce
Jeżeli zdecydujecie się na huśtawkę, uszczęśliwicie wszystkich gości. Dzieci kochają się huśtać. Wznoszenie się ku górze i opadanie w dół wywołuje szczery uśmiech na ich twarzach.
Dorośli też chętnie korzystają z możliwości oderwania się od ziemi i poczucia wiatru we włosach. Dodatkowo huśtawka przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. W jednym momencie, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, znów stajemy się dziećmi.


fot. Josh/fotolia.com

W wyjątkowej odsłonie
Warto, aby weselna huśtawka była odpowiednio udekorowana. W zależności od pomysłu pary młodej, przewodniego koloru lub motywu wesela czy dostępnego budżetu można zainstalować na niej roślinne girlandy, pojedyncze kwiaty lub kolorowe tasiemki, które wprawione w ruch będą pięknie tańczyły na wietrze.


fot. harry/fotolia.com

Wyjątkowy rekwizyt
Para młoda może być pewna, że weselna huśtawka stanie się jednym z najczęściej uwiecznianych na zdjęciach rekwizytów. Odpowiednio przyozdobiona będzie stanowiła przepiękne tło do robienia pamiątkowych ujęć. Skorzystają z tego zarówno gościa, jak i nowożeńcy.


fot. sharafmaksumov/fotolia.com

Warto poprosić fotografa zaproszonego do współpracy, aby poświęcił chwilę czasu na zrobienie profesjonalnych zdjęć parze młodej z każdym z gości (oczywiście na huśtawce). Fotografie można podarować gościom w formie pamiątki z wesela.

Na pamiątkę
Zamawiając huśtawkę u stolarza lub wykonując ją samemu, para młoda po zakończeniu wesela będzie mogła zabrać ją ze sobą i powiesić w swoim ogrodzie czy na tarasie. Dzięki temu weselna huśtawka będzie stanowiła pamiątkę na dłuuuugie, wspólne lata.


fot. kiuikson/fotolia.com