Artykuły powiązanetekst: Iwona Szulc-Łojewska - konsultantka ślubna w Agencji Ślubnej ISA Dream Wedding
foto (3): Piękne Projekty&Rezydencja Sandomierska

Obecnie sam ślub nie jest jedyną atrakcją dla gości weselnych. Pary młode, aby zaskoczyć zaproszone osoby, przygotowują rozmaite niespodzianki. Skala niespodzianki zależy przede wszystkim od budżetu. Możemy wybierać spośród spektakularnych pokazów, koncertów lub atrakcji mniejszego kalibru, które także potrafią chwycić za serce.


Jak wyrazić wdzięczność gościom?
Od wielu lat króluje obdarowywanie gości weselnych spersonalizowanymi upominkami. Jest to wyraz szacunku i podziękowanie za współuczestniczenie w jednym najważniejszych dni życia nowożeńców.

Pomysły
Od najbardziej popularnych takich jak czekoladki, migdałki po bardziej wymyślne żywe rośliny czy gadżety ekologiczne. Oferta jest ogromna i co ważne upominki warto dobrać w zależności od charakteru i stylu uroczystości. Trzeba pamiętać, aby wszystko ze sobą współgrało i było spójne z konwencją przyjęcia. Ciekawym pomysłem przy organizacji np. ślubu międzynarodowego jest obdarowanie gości podarunkami nawiązującymi do tradycji i zwyczajów danego państwa.


Gdzie powinny znajdować się upominki?
Drobne upominki umieszczane są przy nakryciu. Prezenty większych gabarytów warto wyeksponować na osobnym stole. W przypadku, gdy dla kobiet i mężczyzn przeznaczone są odmienne podarunki, najlepszym rozwiązaniem będzie ustawienie ich na dwóch odrębnych stołach.


Atrakcje podczas przyjęcia
Warto zachować umiar i nie organizować zbyt dużej ilości atrakcji. Goście muszą mieć czas na rozmowę i zabawę w swoim towarzystwie.
Największą popularnością cieszą się pokazy taneczne, muzyczne i barmańskie, podczas których goście są zapraszani do wspólnej zabawy. Atrakcje powinny być bezpieczne, warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenie miejsca, w którym odbędzie się np. pokaz fajerwerków.
Godne polecenia są także atrakcje wykorzystujące ogień i światło - pokaz tańca z ogniem, teatr ognia. Pokazy ze światłem LED, dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dają możliwość wykorzystania niepowtarzalnej grafiki, logo czy spersonalizowanego napisu.


Atrakcje w plenerze
Świetnie sprawdzą się bary z lemoniadą, stacje gotowania z naleśnikami, goframi czy wózki z lodami. Goście weselni będą zadowoleni również ze zorganizowanego grilla i parkietu do tańca w ogrodzie. Jeżeli nie ma dużych upałów oraz suszy, warto przygotować późnym wieczorem pokaz z ogniem.

 

Agencja Ślubna ISA Dream Wedding zaprasza mieszkańców Szczecina i okolic na Wedding Day.
Wydarzenie odbędzie się 7 października 2018r. w Pałacyku przy ulicy Jana Matejki 8 w Szczecinie.
W tym dniu najlepsi podwykonawcy branży weselnej z województwa zachodniopomorskiego zaprezentują swoje usługi.
Na uczestników eventu czeka mnóstwo atrakcji m.in. pokazy makijażu, sukien ślubnych, degustacja tortów weselnych, pokazy barmańskie, pokaz ślubu humanistycznego, trening EMS dla przyszłych Par Młodych. Do wygrania liczne nagrody.
Na Wedding Day wystąpi gość specjalny Przemysław Radziszewski – finalista The Voice of Poland i Must be the Music.

 

ISA Dream Wedding
ul. Jana Matejki 8, Szczecin
tel. +48 539 773 588
e-mail: biuro@dream-wedding.pl
www.isawedding.pl