Artykuły powiązane

tekst: Iwona Szulc - konsultantka ślubna w Agencji Ślubnej ISA Dream Wedding
foto (5): Ewa Bernaś

 

Często można usłyszeć, że korzystanie z usług konsultanta ślubnego to zbędny wydatek, który odbierze parze młodej przyjemność z organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. Spróbujemy was przekonać, że powyższa opinia nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Zbędny wydatek?
Wręcz przeciwnie. Współpraca z wedding plannerem to z założenia oszczędność pieniędzy. Przyszła para młoda realizująca wesele samodzielnie nie ma szans na otrzymanie od podwykonawcy upustów i korzyści, jakie dzięki stałej współpracy jest w stanie zaoferować konsultant ślubny.
Wedding planner, korzystając z bazy wyspecjalizowanych i sprawdzonych podwykonawców, będzie w stanie wynegocjować dla was najlepsze warunki cenowe. W jego gestii będzie także zadbanie o najwyższą jakość usług, jednocześnie dając wam poczucie spokoju i satysfakcję mądrze wydanych pieniędzy.

Czas na wagę złota
Konsultant ślubny jest gwarancją zaoszczędzonego czasu. Nie będziecie musieli samodzielnie przedzierać się przez gąszcz rozmaitych ofert. Po wstępnej rozmowie z konsultantem, podczas której zostanie nakreślony np. klimat waszego ślubu, przewodni motyw wesela, kolor, etc, otrzymacie propozycje konkretnych firm z branży, które będą dopasowane do waszych oczekiwań i wymagań. Co istotne - wedding planner w waszym imieniu dopnie wszelkie formalności. A to zaoszczędzi parze młodej, tak cennego w obecnej rzeczywistości, czasu.

Pomysły
Konsultant ślubny jest na bieżąco z wszelkimi nowościami i trendami w branży. Jest w stanie zaoferować usługi podwykonawców, które mogą być swego rodzaju atrakcją przyjęcia weselnego lub mogą wpisać się w wybrany motyw przewodni imprezy (np. dla miłośników kawy – obecność profesjonalnego baristy).
Zadaniem konsultanta jest podpowiadanie, inspirowanie i pomaganie we wszelkich wyborach. Wedding planner zadba o najdrobniejsze szczegóły, łącznie z wyborem np. zaproszeń, winietek czy upominków dla gości.

Formalności
Na etapie organizacji przyszła para młoda ma do czynienia z dość sporą ilością umów i zleceń. Zdarza się, że narzeczeni albo w ogóle ich nie czytają lub robią to „po łebkach”, finalnie składając podpis pod dokumentem, który posiada niekorzystne dla nich zapisy.
W przypadku współpracy z konsultantem ślubnym, to on ma za zadanie dopilnowanie formalności, wywiązanie się z umowy każdego podwykonawcy i reagowanie w sytuacjach awaryjnych. Wedding planner czuwa i koordynuje przebieg całego dnia, zgodnie z ustalonym wspólnie scenariuszem, minimalizując tym samym potencjalnie stresujące sytuacje.
Zadaniem pary młodej jest bawienie się wraz z zaproszonymi gośćmi i czerpanie radości z tego pięknego dnia.

Jeżeli macie dodatkowe pytanie lub jakiekolwiek wątpliwości, umówcie się na spotkanie i konsultacje z wedding plannerem.

ISA Dream Wedding
ul. Jana Matejki 8, Szczecin
tel. +48 539 773 588
e-mail: biuro@dream-wedding.pl
www.isawedding.pl
Zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację!