Artykuły powiązane

Moda powraca. Zwykle z przytupem. Tak właśnie jest w przypadku stylu kojarzącego się jednoznacznie z ruchem charakterystycznym dla końca lat sześćdziesiątych i początkiem siedemdziesiątych XX wieku. O czym mowa? Oczywiście o stylu hippie!

Jeżeli styl i klimat hippisowski trafia w wasze gusta, mamy dla was kilka podpowiedzi i propozycji na dekorację samochodu do ślubu.

Kwiaty, motyle i serca
Pojazd udekorowany w całości pojedynczymi papierowymi kwiatami będzie świetnie korespondował z klimatem hippie. Najbardziej oczywistym kolorem będzie klasyczna biel. A co powiecie na odcień pudrowego różu czy granatowy?
Innymi wzorami, które także wpiszą się w klimat będą małe serduszka lub motyle. Idealnie, gdy te drobne akcesoria mają możliwość montażu na przyssawkę lub taśmę samoprzylepną.

Większy akcent
Duże, papierowe serce zrobione na bazie pojedynczych, białych kwiatów będzie mocniejszym akcentem dekoracyjnym, który możecie umieścić na tylnej szybie lub z przodu na masce. Alternatywą mogą być dwa pojedyncze serca w odcieniu metalizowanego złota.

Rozwiać wątpliwości
Jeżeli chcecie mocno zaznaczyć, że ów pojazd wiezie najszczęśliwszych ludzi pod słońcem, którzy za moment staną się dla siebie mężem i żoną, czarna, nieduża tablica nada się do tego wprost idealnie. Napis na tablicy to kwestia waszego pomysłu. Z kolei kolorowe sznury pomponów przywołają styl hippie, w którym to klimacie odbędzie się wasz wielki dzień.

Girlandy z pomponami
Delikatne pomponiki dodadzą uroku, jednocześnie nie zdominują reszty elementów dekoracyjnych.

Puszki weselne
Bardzo w klimacie amerykańskim, czyli idealnie komponujące się ze hippie style. Co ważne treści znajdujące się na puszkach bezpośrednio nawiązują do dnia ślubu. Jeżeli grafika do was nie przemawia w sprzedaży są puszki, na których możecie umieścić własne napisy.

Auto
Chcąc w szerszym zakresie nawiązać do hippisowskiego klimatu, poszukajcie klimatycznego samochodu w stylu retro, który dodatkowo podkreśli przewodni temat waszego ślubu i wesela.