Artykuły powiązane

Papierowe dekoracje zyskują coraz więcej zwolenników. Biorąc pod uwagę wysoką jakość tychże akcesoriów oraz ogromną ofertę i kolorystykę dostępną na rynku nie ma się czemu dziwić. Przybliżyłam wam już propozycje na papierowe gadżety do candy baru, teraz przyjrzymy się bliżej rozetom.

Zdjęcia dzięki uprzejmości PARTYDECO.pl

Na okrągło
Rozety, czyli okrągłe, karbowane ozdoby, ukazują całą swoją urodę po zawieszeniu ich na ścianie lub podwieszeniu pod sufitem. Rozety umieszczone w konkretnym miejscu na sali weselnej (np. nad candy barem) nadadzą charakter, podkreślą i zaakcentują wybraną przestrzeń.

 

Kompozycja
Ważną kwestią będzie odpowiedni dobór tych wesołych ozdób. Można je zestawić ze sobą na zasadzie miksu różnych rozmiarów, wzorów i odcieni poruszając się w ramach zbliżonej tonacji kolorystycznej lub komponując rozety na zasadzie kolorystycznego kontrastu.

Jednobarwne krążki także świetnie będą się prezentowały. Jeżeli chcielibyście nieco urozmaicić jednolitość, można to zrobić poprzez dobranie rozet z różnymi nadrukami.

Gdzie?
Pierwsze miejsce, jakie przychodzi mi do głowy na powieszenie rozetek to backdrop. Przestrzeń za parą młodą zazwyczaj jest „oznakowana” w szczególny sposób, który przyciąga wzrok wszystkich gości. Rozety sprawdzą się idealnie.

Candy bar będzie kolejną przestrzenią, nad którą będzie można powiesić rozety. Kolorowe, dopasowane do ogólnej koncepcji słodkiego kącika będą z daleka informowały wszystkich o tym, że koniecznie należy podejść bliżej i poczęstować się łakociami. Kolorowe krążki mogą pojawić się nad sceną/podestem, na którym będzie występował zespół lub dj. Jeżeli chcecie poszaleć, powieście rozety nad stołami weselnymi lub podestem do tańca.