Artykuły powiązane

Wieczory panieńskie i kawalerskie z założenia mają być wyśmienitą zabawą dla wszystkich. Warto pomyśleć o wyposażeniu uczestników w gadżety, które wprowadzą wszystkich w jeszcze lepszy nastrój, a impreza nabierze konkretnego charakteru.

Mustache Party
Przysłowiowe ostatnie wieczory wolności można zorganizować w konkretnym klimacie. Na wieczory kawalerskie świetnymi gadżetami będą wąsy. Mniejsze, większe, węższe, dłuższe, krótsze lub sumiaste, zakręcone, proste – co kto lubi.

Mustache Party z obowiązkowymi wąsikami na piku to może być prawdziwy hit! Jeżeli będziecie mieli wynajętą salę na wyłączność można pomyśleć o dopełnieniu w postaci wąsatych girland, balonów z helem, t-shirtów z wiodącym motywem (dla przyszłego pana młodego lub dla wszystkich uczestników).

Tabliczki
Wąsy to jeden pomysł. Tabliczki z wymownymi tekstami lub rysunkami to kolejny. „Potrzebuję się napić”, „Pomódlmy się za niego” czy wizerunek jelenia będą mogły posłużyć panom jako wyraz nastrojów podczas sesji zdjęciowej – profesjonalnej lub amatorskiej.

Będzie też coś dla pań. „Chcę być następna”, „Ona nie ma majtek”, „Zbyt dużo wina” to część propozycji ;)

Usteczka
Zabawne, soczyście czerwone usta z jeszcze zabawniejszym uzębieniem to kolejny pomysł dla kobiet. Koniecznie trzeba będzie to uwiecznić na zdjęciach!

Uszy, ryjki
Nawet rogi jelenia, a wszystko na piku. Po przyłożeniu gadżetów do głowy, wizerunek każdego faceta ulegnie diametralnej zmianie.

Która metamorfoza będzie najlepsza? Możecie zorganizować konkurs na najlepszą przemianę ;)

Ręce do góry
Czyli zestaw policjanta składający się z policyjnej czapki i pistoletu to uniwersalne gadżety dla każdego i na każdą imprezę.

Do tego papierowy megafon i oczy w pełnym obłędzie tak na wszelki wypadek :)

Tylko dla kobiet
Oferta dedykowana wyłącznie na wieczory panieńskie. Producenci pomyślą o wszystkim :)