Artykuły powiązane

Właściwy dobór bielizny na co dzień to prawdziwa sztuka. Dopasowanie kompletu na tak ważny dzień jakim jest ślub jest jeszcze bardziej skomplikowane. Od czego trzeba zacząć i na co należy zwrócić szczególną uwagę?

 

Krok pierwszy
To wybór sukni. Od tego należy zacząć. W momencie, gdy będzie wybrany fason ślubnej kreacji, będziesz mogła zrobić kolejny krok, czyli zacząć poszukiwania odpowiedniej bielizny.

Pewny wybór
Chcąc zaoszczędzić sobie ewentualnego stresu i skrócić czas poszukiwań i chybionych mniej lub bardziej typów, skorzystaj z usług profesjonalnych brafitterek. To osoby, które o bieliźnie i jej właściwym dopasowaniu wiedzą wszystko. W przypadku wymagających modeli sukien (głęboki dekolt, niska linia pleców, przezroczystości, odsłonięte ramiona, etc) brafitterka dobierze niestandardową bieliznę w zależności od rodzaju kreacji. Bez błądzenia, bez nietrafionych typów, za to ze stu procentową pewnością, że wybór i rozmiar bielizy będzie właściwy.

 

To co najważniejsze
Ślubną bieliznę musi charakteryzować m.in. to, że powinna być niewidoczna. Z jednej strony nie może się odznaczać pod tkaniną, z drugiej musi zapewnić komfort i swobodę. Niektóre komplety będą miały dodatkową funkcję drobnego korygowania sylwetki.

Gładko
Najbezpieczniejsze będą gładkie komplety, bez żadnych ozdobników w postaci doszytych kokardek, kwiatuszków, serduszek, etc. Takie, urocze bądź co bądź, dodatki przy sukniach z lejących, gładkich tkanin będą widoczne z daleka, co jest niedopuszczalne.

Kolorystyka
W tym zakresie nie będzie można poszaleć. Biel i kolor nude to w zasadzie wszystko, co będzie można brać pod uwagę. Na szczęście pomimo wielu ograniczeń typowe ślubne kolekcje od dawna nie są nudne i banalne. Z pewnością znajdziecie bieliznę, która sprawdzi się w tym najważniejszym dniu w życiu, a potem będzie można ją założyć jeszcze wiele razy mając w pamięci fakt z jakiej okazji ów komplet trafił do waszej kolekcji.