Artykuły powiązane

Maski z wizerunkami zwierzaków na fotograficznej sesji ślubnej? Czemu nie!

Zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco

 

Oferta wszelakich gadżetów, które można wykorzystać między innymi podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych, ślubów, wesel, ale także w trakcie pamiątkowych sesji fotograficznych z roku na rok powiększa się o nowe propozycje. Jedną z nowości są maski z wizerunkami zwierząt. Jak wam się podobają?

Inne spojrzenie
Od sesji zdjęciowych (nie tylko ślubnych) wymaga się oryginalności i niebanalności. Jeżeli chcecie podejść do tematu ślubnych zdjęć z lekkim przymrużeniem oka, możecie pomyśleć o rozmaitych gadżetach, które finalnie wpłyną na urozmaicenie i ubarwienie fotografii. Prezentowane maski to jedna z propozycji na nieszablonową sesję ślubną.

W połączeniu z plenerem
Decydując się na taki gadżet, kolejnym krokiem będzie wybranie odpowiedniego pleneru. W przypadku masek z wizerunkiem zwierząt idealny będzie las.

 

W szerszym gronie
Ujęcia zyskają na dynamice jeżeli zdecydujecie się na zdjęcia w szerszym gronie. Świadkowie, rodzeństwo będą idealnymi kompanami szalonej sesji z maskami.

Poza zdjęciami
Maski możecie wykorzystać także podczas przyjęcia. Możecie pomyśleć o zabawach weselnych, do których takie wizerunki się przydadzą. Będzie dużo śmiechu i radości.