Artykuły powiązane

Chcąc być modną panną młodą, warto trzymać rękę na pulsie i śledzić informacje dotyczące najnowszych trendów w świecie mody ślubno-weselnej. Specjalnie dla was mamy garść informacji dotyczących najmodniejszych upięć na bieżący sezon.

Jak to zwykle bywa mamy kierunki nowe, ale także takie, które królowały w ubiegłych latach. Zatem startujemy z prezentacją.

Asymetria
Do tej pory lansowany był przedziałek na środku. W tym roku styliści stawiają na asymetryczne rozdzielenie włosów z boku. Drobny zabieg, który diametralnie może zmienić wygląd fryzury.

Sploty
Mam wrażenie, że warkocze na dobre zagościły wśród najmodniejszych ślubnych propozycji na fryzurę dla panny młodej. Ale, żeby nie było, że powiało nudą, w tym roku proponowane są luźne formy z mocnym akcentem na asymetryczne plecionki.

Gładko i szykownie
Gładkie fryzury są niezwykle eleganckie. Przywołują na myśl styl glamour. Gładko zaczesane do tyłu włosy to coś dla minimalistek. Możecie pokusić się o spięcie długich pukli w hiszpański kok nisko osadzony nad karkiem.

Z rockowym sznytem
Czyli burza tapirowanych włosów w lekkim nieładzie. To propozycja dla kobiet, którym rockowe brzmienia grają w duszy.

Grzywka
Ciągle w modzie. Niektóre dziewczyny nigdy z niej nie zrezygnują. Tym razem proponowana jest grzywka w dłuższej odsłonie, prosta lub z przedziałkiem pośrodku.

 

Błyskotki
Opaski, tasiemki, spinki, ozdobne gumki, grzebyki – mnogość dodatków potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jeżeli lubcie tego typu akcesoria, to w tym roku będziecie mogły rozwinąć skrzydła. Wybierając ozdobę do włosów (czy to z myślą o ślubie czy na co dzień) koniecznie zwróćcie uwagę na to, aby się błyszczała, świeciła, lśniła.

 

Roślinne motywy
Czyli ukłon w stronę motywu eko. Zastanawiając się nad niebanalną ozdobą fryzury możecie rozważyć niezwykle modne pnącze (czy to z liśćmi czy z kwiatami), które sprawny stylista sprytnie wepnie we włosy.