Artykuły powiązane

Mirrorbox to całkowita nowość na naszym rynku. Jeżeli jesteście fanami fotobudek, jeżeli zastanawialiście się nad wynajęciem urządzenia na swoje wesele, koniecznie powinniście zgłębić temat mirrorbox.

Spojrzenie z bliska
Mirrorbox to lustrzana fotobudka z nowoczesną, dmuchaną zabudową o wymiarach 2,5m x 2,5m, podświetleniem LED w różnych kolorach (czerwonym, różowym, fioletowym, niebieskim, zielonym i żółtym sterowane pilotem) oraz animator, który czuwa nad całością zabawy.

Jak to działa?
Interaktywne lustro i wysokiej jakości drukarka pozwolą cieszyć się niebanalnymi zdjęciami z ważnych momentów życia. Lustro zabawia gości mówiąc ludzkim głosem :) I co istotne cyfrowe animacje są w języku polskim.
Technologia Green Screen, czyli cyfrowa wymiana tła, pozwala na wybór scenografii. Pisząc palcem po magicznym lustrze każde zdjęcie można odręcznie podpisać. Za każdym razem wykonane są trzy ujęcia w różnych pozycjach na różnym tle.

Zdjęcia
Fotografie są drukowane w różnych rozmiarach (dwa paski 5×15 cm lub zdjęcie w formacie pocztówki). Zdjęcia opatrzone są stopką z datą i tytułem uroczystości. Specjalnie przygotowane gadżety (np. peruki, okulary, maski) dodadzą ujęciom charakteru.

Mirrorbox jako prezent
Wynajęcie mirrorbox dla pary młodej w formie prezentu będzie świetnym pomysłem, a zdjęcia, które tam powstaną finalnie będą niezapomnianą pamiątką na długie lata.