Artykuły powiązane

Oprócz wspomnień i nagrań wideo najtrwalszymi pamiątkami z dnia ślubu i wesela są zdjęcia. Jeżeli chcecie wprowadzić do swoich fotografii odrobinę humoru i potraktować je z przymrużeniem oka mamy dla was kilka pomysłów.

Oferta gadżetów ślubnych i weselnych jest ogromna,a z każdym rokiem kolekcje tego typu akcesoriów poszerzają się o nowe pomysły. Dzięki takim drobiazgom możecie sprawić, że wasz dzień będzie niezapomniany i dla was i dla waszych najbliższych.

Tabliczka
To pierwsza propozycja. Występują w wielu wersjach.

Najprostsze w formie będą białe tabliczki z gotowymi, czarnymi tekstami, np. „Mr Right” - „Mrs Always Right!”, „On jest mój” - „Ona jest moja”, „Druga Połowa” - „Lepsza Połowa”, „Serce” - „Rozum”.

Ciekawymi pomysłami są tabliczki do zdjęć typu aresztowany czy okładka gazety.

Tego typu tabliczki mają pozostawione miejsce na twarz osoby fotografowanej. Trzecią grupą są tabliczki w formie czarnych prostokątów lub białych chmurek z miejscem na własne teksty. Co powiecie na „Myśliwy” - „Upolowana”?

Usteczka czy wąsy?
Klasykami są patyczki zwieńczone papierowymi ustami w intensywnej czerwieni i wąsami (przeróżne kształty i długości).

Zestawy: policyjne czy też piloci oraz stewardessa pobudzą kreatywność i zagwarantują jeszcze lepszą zabawę.

Mała rzecz a cieszy
Rozważając kwestie papierowych gadżetów na sesję zdjęciową zastanówcie się nad użyciem ich w szerszym zakresie. Jeżeli lubicie dobrą zabawę, a wasi goście są otwarci na wyzwania i lubią niespodzianki, może wprowadzicie do waszego weselnego przyjęcia przewodni motyw z wykorzystaniem małych drobiazgów na piku?

Wszystkie kobiety mogą otrzymać usta, panowie z kolei wąsy (różne kształty dla urozmaicenia). Jestem przekonana, że większość zaproszonych zrozumie przesłanie, poczuje klimat i wykorzysta śmieszne drobiazgi w trakcie robienia zdjęć czy zabawy na parkiecie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco.