Artykuły powiązane

Żyrandole
Błyszczące kamyki powinny zagościć przede wszystkim na sali weselnej. Przepychu wnętrzom dodadzą ozdobne, kryształowe żyrandole. Mogą zawisnąć nad stołami, przy których będą siedzieć goście lub nad parkietem do tańczenia. Będą wyglądały niezwykle okazale i elegancko.

zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco

Gałązka z kamykami
Inny rekwizyt, który może pojawić nad głowami zgromadzonych na sali weselnej gości, to ozdobna gałązka drzewa w kolorze srebrnym lub białym, na której zostaną podwieszone sznury kryształków. Taki zdobniczy akcent może posłużyć jako wyróżnienie stołów z candy barem lub miejsc, na których będą siedzieć nowożeńcy.

zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco

 

Bajkowe drzewko
Rekwizyt z pewnością przykuje uwagę wszystkich. Ozdobne drzewko (jedno lub kilka) oplecione kryształkami będzie eleganckim uzupełnieniem weselnej scenografii w stylu glamour.

zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco

 

W towarzystwie szkła
Stoły weselne mogą zostać przyozdobione porozsypywanymi pojedynczymi kryształkami, których odcień można dobrać do ogólnie przyjętej kolorystyki. Innym pomysłem mogą być kompozycje na bazie żywych lub sztucznych kwiatów osadzonych w szklanych kielichach, dookoła których zawisną kryształowe sopelki.

zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco

Nakrycia
Elementami, które nawiążą do ogólnie przyjętego motywu będą wysadzane kryształkami obrączki na serwety. Jeżeli przewidujecie upominki dla gości, które będą się znajdowały na stołach weselnych przy każdym nakryciu, również warto wybrać opakowanie, w którym pojawi się motyw kryształu.

zdjęcia dzięki uprzejmości PartyDeco

Minimum czy maksimum?
Kryształy, jak każdy inny element dekoracyjny, można potraktować czysto symbolicznie poprzez wprowadzenie jednego przykuwającego uwagę rekwizytu. To podejście minimalistyczne. Chcąc pójść na całość można pomyśleć o potraktowaniu kryształów jako przewodniego tematu waszego ślubu i wesela. W takiej sytuacji można popuścić wodze fantazji i wprowadzić kryształowy motyw na każdym etapie przygotować i realizacji.