Artykuły powiązane

Większości kobiet marzą się niebanalne zaręczyny, które zapadną na zawsze w pamięci i którymi będzie można się chwalić przez wiele, wiele lat. Często panowie także chcieliby zaaranżować ten moment w szczególny sposób, jednak brak im pomysłów na to, jak to zrobić. Oto kilka sposobów na zaręczyny jedyne w swoim rodzaju.

Punktem wyjścia może być niebanalne miejsce. Plaża, górski szczyt, park, ogród, muzeum, filharmonia, galeria sztuki - można byłoby wymieniać jeszcze długo. Wybór odpowiedniego miejsca to połowa sukcesu. Potem pozostaje zaaranżowanie samego momentu oświadczyn. I tutaj zaczynają się przysłowiowe schody.

Sportowe zacięcie
Jeżeli macie ulubioną dyscyplinę, a jeszcze lepiej – drużynę, której kibicujecie, można zaaranżować oświadczyny podczas meczu (siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, etc). W pewnym momencie na telebimie powinno wyświetlić się pytanie „wyjdziesz za mnie?”. W tym samym momencie mężczyzna powinien uklęknąć przed swoją wybranką z pierścionkiem. Efekt zaskoczenia gwarantowany.

W eterze
To też będzie świetny pomysł. Być może uda się go zrealizować z pomocą którejś z regionalnych stacji radiowych. Możesz zadzwonić do radia, będąc na antenie i mając przyszłą narzeczoną obok, zapytać ją czy zechce zostać twoją żoną. Przed wejściem na antenę prowadzący może zapowiedzieć twój „występ” jako specjalny komunikat. Wszyscy słuchacze będą świadkami tej wyjątkowej chwili.

Led city
Podczas spaceru, niby to przypadkiem, zatrzymacie się na chwilę przy telebimie, na którym w pewnym momencie zamiast reklamy wyświetli się napis „Wyjdziesz za mnie?”. Komunikat można wzbogacić o wasze zdjęcie lub krótki film.

Historyjka obrazkowa
To będzie wymagało większego zaangażowania i nakładu czasowego. I przede wszystkim będzie liczył się pomysł na całą historię. Chodzi o stworzenie papierowej lub elektronicznej wersji opowiadania, które będzie kończyło się standardowym pytaniem „czy zostaniesz moją żoną”.
Do stworzenia tego dzieła będą potrzebne wasze zdjęcia i filmy, które powinny być dopełnione odpowiednimi komentarzami słownymi. Może to być np. historia waszej miłości. Najważniejszy jest scenariusz i odpowiednia, czasami humorystyczna realizacja.

Flashmob
To zebranie się w konkretnym miejscu i czasie kilkunastu, kilkudziesięciu lub kilkuset wtajemniczonych osób, które przygotują specjalny performance. Show polega na tańcu i śpiewie. Wybiera się odpowiedni, pasujący podkład muzyczny lub utwór. W centrum uwagi znajduje się konkretna osoba, w naszym przypadku - przyszła narzeczona. Flash mobowe oświadczyny będą wymagały idealnej logistyki. Jeżeli lubisz takie zabawy, podejmij wyzwanie i zorganizuj oświadczyny, które oboje zapamiętacie na zawsze. Będziesz potrzebował sporej grupy przyjaciół, którzy zorganizują dodatkowo swoich znajomych. Ważne, aby były to osoby, których nie zna twoja wybranka (aby nie zorientowała się, że coś się święci). Druga istotna kwestia to wybór miejsca - park, ogród lub każde inne miejsce publiczne. W pewnym momencie zabrzmi muzyka, zacznie się show, po zakończeniu ty oświadczysz się swojej ukochanej, która z pewnością będzie maksymalnie zaskoczona. Możesz pomyśleć o fotografie, który uwieczni te chwile i wasze emocje w tym momencie.