Artykuły powiązane

Jest zima, jest zimno. A przed wami rozpościera się wizja organizacji ostatniego dnia wolności, brak weny i oryginalnych pomysłów. Zanim zaprosicie znajomych do restauracji lub na dyskotekę, zerknijcie na nasze podpowiedzi na niezapomniany, zimowy wieczór panieński i kawalerski! Zawsze warto korzystać z tego, co akurat ofiarowuje nam natura. Zatem planując ślub i wesele, a w związku z tym także wieczór panieński czy kawalerski sięgnijcie po to, co macie w zasięgu ręki właśnie teraz.
 
 
Niebanalne rozpoczęcie
Ostatnie wieczory wolności bazują na zabawie przy rytmach ulubionej muzyki z drinkiem w dłoni.  ie ma sensu tego ani zmieniać ani eliminować. Ale zanim przejdziecie do epilogu, warto wprowadzić towarzystwo (zanim jeszcze sięgnięcie po procenty) w klimat niezapomnianej nocy poprzez zaproponowanie niebanalnej rozrywki.
 
Lodowisko
Lubicie jeździć na łyżwach? Wykupcie dla całej ekipy wejściówkę na lodowisko. Ta atrakcja dostępna jest tylko w okresie zimowym, dlaczego więc nie wykorzystać tego faktu?
 
Z górki na pazurki
Tym z was, którzy są zapalonymi narciarzami, pomysł szusowania z pewnością się spodoba. Jeżeli wy i wasi znajomi macie możliwości czasowe i finansowe, zorganizujcie weekendowy wypad w góry. Jeżeli nie, można załatwić to lokalnie. W większości miast w sezonie zimowym istnieją stoki narciarskie z prawdziwym lub sztucznym śniegiem oraz wypożyczalnią sprzętu. Wystarczy zarezerwować dla konkretnej liczby osób wejściówki i gotowe! Jeżeli część waszych gości nie jeździ na nartach, będą mogli wypożyczyć deski snowboardowe lub sanki. Każdy powinien być zadowolony:)
 
 
Kąpiel przy opadach śniegu
Teraz coś dla miłośników wodnych przyjemności. Jeżeli lubicie kąpiele, zorganizujcie pierwszą część wieczoru panieńskiego/kawalerskiego w aquaparku. Najlepiej, żeby ów obiekt dysponował zewnętrznym basenem z podgrzewaną wodą. Korzystanie z uroków z takiego miejsca, gdy na zewnątrz jest ziąb i pada śnieg, to ogromna frajda. Gdy wam się znudzi lub będziecie potrzebowali się rozgrzać, można będzie się przemieścić do jacuzzi, sauny lub zrobić kilka długości basenu.
 
Tropiki na wyciągnięcie ręki
To pomysł szczególnie dla osób mieszkających blisko granicy niemieckiej. Nieopodal stolicy Niemiec istnieje obiekt, stworzony na podobieństwo tropikalnej wyspy. Czynny przez cały rok, zwłaszcza w miesiącach jesiennych i zimowych stanowi największą frajdę dla odwiedzających. Na miejscu można zorganizować imprezę z cateringiem i noclegiem. Druga opcja to wynajęcie transportu, wypad na kilka godzin, powrót i kontynuacja wieczoru w rodzinnej miejscowości.
 

zobacz także pomysły na wieczór kawalerski i panieński na forum