Artykuły powiązane

Wygląd stołu ze słodkościami może być nie lada wyzwaniem dla narzeczonych organizujących swój wymarzony ślub i wesele. Pomysłów może być wiele zarówno w zakresie kolorystyki, jak i wykorzystanych naczyń. Ważne, by wszystko było spójne i wyglądało elegancko.
 
ZDJĘCIA DZIĘKI UPRZEJMOŚCI PARTYDECO
  
 
Szkło
Szkło jest na tyle uniwersalne, że wpisze się doskonale w każdą stylizację. Będzie świetnie współgrało zarówno z wystrojami nowoczesnymi, jak i tymi nawiązującymi do przeszłości. Przezroczystość materiału sprawi, że całość będzie sprawiała wrażenie lekkości. Do wykorzystania będziecie mieli szklane misy, patery, wazony czy większe i mniejsze słoje.
 
 
   
 
 
Retro
Czyli postawienie przede wszystkim na pudrowy róż, rozmyty błękit w towarzystwie bieli. Te kolory podkreślą wasz zamysł nawiązania do przeszłości. Patery nawiązujące do powyższej kolorystyki powinny wyjść na pierwszy plan. Wszelkie wzory w groszki i paski będą idealnym dopełnieniem całości.
 
 
 
 
Wesołe dodatki
Diabeł zawsze i wszędzie tkwi w szczegółach. To one nadają konkretny charakter. Tak też będzie w przypadku candy barów. Wszelkiego rodzaju wzorzyste kartoniki z wstążeczkami zawieszone na naczyniach i odpowiednio opisane poinformują gości o zawartości naczyń. Miniaturowe chorągiewki wetknięte w muffinki i inne wypieki zasygnalizują zainteresowanym swoją obecność. Co jeszcze? Babeczki czy cup cakes można umieścić w specjalnych kartonowych osłonkach, które będą korespondowały z resztą dodatków. Pozostają nam jeszcze specjalne naklejki na pojemniki, w których znajdą się łakocie. Dobierając wszelkie dodatki w konkretnej kolorystyce stworzycie urokliwy słodki kącik, od którego, ku rozpaczy wielu pań, nie sposób będzie się oderwać;)
 
 
Gdzie kupić?
Oczywiście Internet jest w tym przypadku nieoceniony. Jednak jeżeli chcielibyście zobaczyć to wszystko na żywo, dotknąć, zasięgnąć przy okazji opinii fachowej obsługi, to koniecznie udajcie się do sklepu PartyDeco, który tego typu asortyment ma w swojej ofercie.