Artykuły powiązane

Mając wesele na przełomie roku, w candy barze koniecznie muszą się pojawić wszelkie smakołyki podkreślające zimę. Nie może być inaczej.
 
Babeczki
Koniecznie z zaskakującym topem. Jakim? Choinkowe bombki, bałwanki, albo reniferki najlepiej odnajdą się w zimowo-świątecznym otoczeniu.
 
 
Pierniczki
Niby są uniwersalnymi słodyczami, jednak w zimowych miesiącach smakują inaczej. Korzenne przyprawy, które są dodawane do masy piernikowej przywołują jednoznacznie czas świąteczny i noworoczny. Pierniczki mogą przybrać rozmaite kształty, najlepiej niech idą w kierunku zimowych skojarzeń. Serduszka, gwiazdki, choinki, bałwanki będą wyglądały fantastycznie.
 
 
Zawijasy
Cynamonowe ślimaczki z ciasta francuskiego. Pyszne, syte, palce lizać!
 
 
Lizaki
Oczywiście w kształtach przywołujących omawianą porę roku. Choinki, bałwanki, renifery, sanki, bombki - to podstawowa paleta kształtów, która odnajdzie się idealnie w każdych wypiekach, dekoracjach i wszelkich akcesoriach.
 
Na gorąco
Zaserwujcie swoim gościom wyjątkowy deser. Zapiekane jabłka czy gruszki podane na ciepło z korzennymi przyprawami i bakaliami będą nieziemskim doznaniem kulinarnym. Dorośli mogą otrzymać wersję wzbogaconą o odrobinę rumu lub innego alkoholu.
 
 
Dekoracyjnie
Aby dodatkowo podkreślić zimowy czas, możecie pokusić się o niezwykle aromatyczne, naturalne dekoracje. Plastry świeżych pomarańczy z dodatkiem cynamonu, pomarańcze z powbijanymi goździkami lub suszone cytrusy (pomarańcze, grapefruity, mandarynki) będą wyglądały przepięknie, a zapach będzie całkowicie obezwładniający.