Artykuły powiązane

Można śmiało powiedzieć, że obdarowywanie gości drobnymi upominkami przez parę młodą na stałe wpisało się w naszą tradycję weselną. Oprócz samego pomysłu na prezent ważną kwestią jest wybór opakowania.
Oferty firm mających w sprzedaży tego typu gadżety są niezmiernie obszerne. Generalnie można wybierać wśród gotowych produktów lub szukać niekonwencjonalnych, nieszablonowych rozwiązań i pomysłów.
 
ZDJĘCIA DZIĘKI UPRZEJMOŚCI PARTYDECO
 
 
 
 
Sakiewki, woreczki
To jedne z najpopularniejszych opakowań dostępne w bardo szerokiej gamie kolorystycznej. Uszyte najczęściej z organzy, satyny lub bawełny. Będą idealne na różnego rodzaju słodycze, bakalie lub pojedyncze pralinki.
 
Papierowe pudełeczka
W tym przypadku wybór będzie jeszcze większy. Będzie można wybierać spośród nie tylko różnych kolorów, ale i kształtów. Klasyczne sześciany, pudełeczka z uchwytami w górnej części lub zaokrąglone i co ważne z odpowiednim tekstem.
 
 
 

Jeżeli zdecydujecie się na ten rodzaj opakowań, warto od razu zamówić inne papierowe dodatki na stół weselny, które będą utrzymane w tej samej konwencji.
 
 
Winietki, wszelkiego rodzaju podkładki na stoły, kartoniki z opisami poszczególnych dań i słodkości w candy barze, zawieszki na butelki, tekst z podziękowaniem dla gości - między innymi tego rodzaju wydruki możecie zamówić według wybranego wzoru i kolorystyki.
 
 
Mini koperty
Jeżeli zamierzacie podarować waszym gościom np. herbatę w saszetkach, idealnym opakowaniem będą robione na zamówienie mini koperty. Wielkość, kolor i kształt będzie można doprecyzować przy zamówieniu.
 
Słoiczki
Sprawdzą się nie tylko w przypadku miodów, konfitur czy dżemików. Kolorowe słodycze typu landrynki, groszki, draże, żelki, pianki, etc w przezroczystych słoiczkach będą wyglądały niezwykle smakowicie. Spersonalizowane naklejki mówiące o zawartości oraz zawierające krótkie podziękowanie będą pięknym dopełnieniem.
 
Papierowe torebeczki
Klasyczne lub w kształcie rożka sprawdzą się najlepiej w przypadku słodyczy i bakalii. Pamiętajcie o spersonalizowaniu opakowań.