Artykuły powiązane

Perły są piękne i bardzo wdzięczne. Ich ponadczasowa uroda sprawia, że bez względu na zmieniające się trendy, one ciągle są modne. Wykorzystując perły jako przewodni temat waszego wielkiego dnia, wprowadzicie do stylizacji i wnętrz subtelność i sporą dawkę romantyzmu.

Ślubna papeteria
Zaproszenia, winietki, podziękowania dla gości, koperty, bileciki, które dołączycie do upominków - wszystkie elementy drukowane powinny mieć wspólny motyw graficzny. Oczywiście z wykorzystaniem pereł.

Suknia
Dodatki w postaci perłowych ramiączek, podkreślenie talii paskiem wysadzanym białymi kuleczkami czy delikatne aplikacje na gorsecie lub całej sukni, to kilka pomysłów na wprowadzenie perłowego motywu do kreacji panny młodej. Obłędnie będą wyglądały sznury pereł, które będą spinały ze sobą ramiączka lub rękawki na plecach panny młodej.

Biżuteria
Naszyjnik, kolia, pierścionek, kolczyki czy bransoletka z pereł - będzie w czym wybierać. Jeżeli myślałyście o czymś Biżuteria bardziej oryginalnym rozważcie perłowe ozdoby do włosów - grzebyki z osadzonymi białymi kuleczkami lub opaskę z wykorzystaniem perełek.

Inne dodatki
Jeżeli wam mało perłowych motywów, będziecie mogły jeszcze rozważyć buty z perełkami lub elegancką, ozdobną torebkę na kilka drobiazgów.

Kwiaty
Chcąc być konsekwentnymi, perły powinny pojawić w bukiecie oraz przypince do butonierki. Sznury pereł wkomponowane w bukiet lub też naklejone na liściach pojedyncze perełki będą wyglądały uroczo. Te z was, które nie lubią ciętych kwiatów mogą zdecydować się na bukiet skomponowany z perłowych broszek. Kilka sezonów temu takie pomysły były bardzo modne.

Dekoracje
Kompozycje kwiatowe z użyciem pereł, perłowe girlandy, sznury perełek pozawieszane na ozdobnych gałązkach wewnątrz sali weselnej to tylko kilka pomysłów. Perły możecie porozsypywać na stołach lub wrzucić na dno szklanych wazonów, w których zagoszczą żywe kwiaty.

Tort
Najlepiej, aby był cały biały. Obsypany jadalnymi perełkami w kolorach bieli, écru, czy złota będzie piękną, czystą formą.