Artykuły powiązane

Nie macie pomysłu na upominek dla waszych gości weselnych? Konfitura owocowa zachwyci każdego bez wyjątku. A więc do dzieła! Schyłek lata i początek jesieni to pełen urodzaju czas. Właśnie teraz warto poświęcić chwilę na wyczarowanie przepysznych przetworów domowych, które będą cieszyły podniebienie, gdy za oknem zawita zima. Wszelkiego rodzaju konfitury i dżemy polecam w szczególności przyszłym parom młodym, które szukają ciekawego pomysłu na podziękowanie gościom za przybycie na ślub i wesele.

konfitury , dżemiki - podziękowanie dla gości weselnych

Hand made 
Jeżeli gotowanie to jedna z waszych pasji, pokuście się o samodzielne zrobienie konfitury. Nawet jeżeli wasze wesele odbędzie się dopiero wiosną przyszłego roku, warto teraz przygotować smakowite upominki dla gości. Wybierzcie owoce, z których konfitura będzie zrobiona, kupcie odpowiednią ilość słoiczków, tkaninę, rafię, wstążkę lub sznurek, którym zostaną obwiązane wieczka. A na koniec etykiety, które nakleicie na słoiczki.

dżemiki i konfitury na podziękowania dla gości

Gdzie kupić gotowe słoiczki, dżemiki lub konfitury na podziękowania dla gości?
To propozycja dla tych, którym pomysł przypadł do gustu, ale niekoniecznie lubią spędzać czas na pichceniu. Przejrzyjcie oferty sklepów internetowych z tego typu asortymentem. Będziecie musieli zadecydować o wyborze smaku oraz ilości i upominki dla zaproszonych osób gotowe! 

Smaki do wyboru
Jesień jest pełna wspaniałych smaków. Jagody, borówki, morele, brzoskwinie, ale przede wszystkim jabłka, gruszki i śliwki. To podstawowe owoce, które należy rozpatrzyć przy ostatecznym wyborze smakołyku. Osobiście postawiłabym na śliwki i dynie. Tak, tak. Konfitura dyniowa z dodatkiem cynamonu, goździków i kardamonu potrafi oczarować każdego :)

słoiczki z dżemikami dla gości na podziękowanie

Personalizacja
Na słoiczki zamówcie naklejki. Tekst może się ograniczyć do waszych imion i daty ślubu. Możecie zawrzeć także podziękowania („Dziękujemy za przybycie” plus data ślubu) lub opisać smaki konfitur znajdujących się w środku (Malinowy zawrót głowy, Śliwkowa pokusa, Dyniowe słońce plus data ślubu i imiona).

Polecane oferty z dżemikami i konfiturami dla gości:

Zapraszamy do kontaktu ze sklepem Amelia Wedding gdzie znajdziecie szeroką ofertę podziękowań dla gości weselnych