Artykuły powiązane

 

Koronka jest jednym z głównych przewodnich motywów obecnego sezonu ślubnego. Jeżeli jesteście wielbicielkami subtelnych splotów, marzycie o koronkowej, pięknej sukni i zastanawiacie się nad rozszerzeniem koronkowej ekspansji podczas zbliżającego się wesela, mamy dla was pewną propozycję. Koronkę można wprowadzić choćby w dekoracjach, elementach i akcesoriach, które pojawią się przed i na sali weselnej. To dość oczywiste. My mamy dodatkowy pomysł.

 

Koronka do schrupania
Co powiecie na ciasteczka, na których widnieć będą dekoracje do złudzenia przypominająca koronkowe sploty? Wyglądają przepięknie, prawda? Tego typu słodkości będą prawdziwą ozdobą  candy baru, a przy okazji nawiążą do jednego z najmodniejszych tegorocznych trendów weselnych.

Kolorystyka
Same ciasteczka mogą być w kolorze dopasowanym do reszty elementów (o ile w ogóle zdecydowaliście się na jeden, przewodni kolor), jednak polewa, która będzie imitowała koronkę powinna pozostać biała. Dlaczego? Dzięki temu zabiegowi ozdobniki będą jeszcze bardziej przywodziły na myśl subtelne i misternie splecione niteczki, które utworzą fantastyczne, „koronkowe” wzory.