Artykuły powiązane

 

 

Przed przystąpieniem do organizacji najważniejszego dnia w życiu, warto znaleźć jak najwięcej informacji dotyczących tego, jak obecnie wyglądają śluby i przyjęcia weselne. Na co zwrócić szczególną uwagę, jakie kolory i dekoracje wybrać, w jaki sposób można uatrakcyjnić ten dzień, jakie motywy przewodnie są najmodniejsze? Przedstawiamy kilka pomysłów i trendów, które być może was zainspirują.

 

 

Naturalnie
Natural beauty, czyli powrót do natury to jeden z trendów ślubnych, który pojawił się w ubiegłym roku i obecnie nadal będzie kultywowany. Przejawia się w zasadzie na każdym kroku – zarówno w kolekcjach mody ślubnej, dodatkach dla państwa młodych czy dekoracjach. Czerpanie z natury garściami, stawianie na ekologię - o to w tym chodzi.

Powrót do przeszłości
Oto rozpoczyna się kolejny sezon, w którym vintage będzie modne. Do minionych epok można nawiązać poprzez strój państwa młodych, stylowy, zabytkowy samochód, odpowiednio dobrane akcesoria i dekoracje. Zespół muzyczny lub dj powinni przygotować utwory z czasów, do których chcecie nawiązać. Całość musi przywoływać ducha minionych czasów. Możecie poprosić gości, aby spróbowali dostosować się do przewodniego motywu poprzez wybór odpowiednich strojów.

Nowocześnie
Jeżeli nie lubicie patrzeć za siebie, skupiacie się na tym co tu i teraz oraz opowiadacie się w stu procentach za nowoczesnością, będziecie mogli to wyrazić także podczas swojego ślubu i wesela. Modern glam to nawiązanie do wielkomiejskiego szyku. Ślub w tym klimacie powinien być elegancki, z klasą i bardzo nowoczesny.

 

 

Fotopstrykanie
Niezmiennie popularne są fotobudki. Nie ma się co dziwić, bo to fantastyczna zabawa dla gości i pary młodej. Śmieszne pozy okraszone zabawnymi gadżetami wprawią wszystkich w wyśmienite nastroje. A na deser każdy otrzyma pamiątkową serię zdjęć.

 

 

Blask świec
Świece większe i mniejsze, tealighty rozstawione na stołach, ale także wskazujące drogę do sali weselnej, poustawiane w ogrodzie, na podjeździe, gdzie tylko się da. Pełny efekt będzie widoczny po zapadnięciu zmroku, ale z pewnością będzie oszałamiający.

 

 

Nowość w dekoracjach
Jednym z najnowszych trendów będą papierowe elementy dekoracyjne do sal weselnych. Bibułowe kule, girlandy z sercami lub napisami „just married”, „bride&groom”, etc, rozetki, papierowe konfetti z mini serduszkami. Z papieru można wyczarować naprawdę bardzo efektowną dekorację, która w dodatku będzie bardzo na czasie.

 

 

Candy bar
W obecnej chwili żadne wesele nie może się obyć bez candy baru. Niebanalny, w odpowiedniej tonacji kolorystycznej nawiązującej do przewodniej barwy, z mniej lub bardziej nieoczywistymi słodkościami (lizaki, pianki, kokosanki, muffinki, babeczki, etc), które są przepięknie wyeksponowane na szklanych paterach i misach.

Słodkie podziękowanie
Nie macie pomysłu na upominki dla gości? Podziękujcie im za spędzenie z wami tego dnia, obdarowując ich łakociami. Ręcznie robione pralinki, lizaki i inne słodycze będą najmodniejszym podarunkiem dla weselników.