Artykuły powiązane

 

16 listopada br Uroczystość zawitała do gorzowskiego Kina Helios, które świętowało czwarte urodziny Kina Kobiet. Przed seansem  ponad dwieście pań miało okazję poznać bliżej nasz magazyn i jego najnowszy listopadowo – grudniowy numer oraz zamówić bezpłatną prenumeratę pisma.

Przybyłym osobom zaprezentowali się przedstawiciele branży ślubnej - fotograf Beata Klepaczewska www.beata.klepaczewska.com, wizażysta Przemek Janus www.przemekjanus.pl oraz dj prezenter Andrzej Ulhurski www.wodzirej.szczecin.pl 

O profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji i stylizacji włosów opowiadała przedstawicielka hurtowni artykułów fryzjerskich Fale Loki Koki falelokikoki.pl

Panie, które przybyły na seans, mogły wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były zestawy kosmetyków fryzjerskich, kupony na sesje zdjęciowe, na usługi kosmetyczne oraz oprawę muzyczną.

To jedna z pierwszych akcji promocyjnych w Gorzowie Wielkopolskich, ale z pewnością nie ostatnia. O kolejnych będziemy informować już niebawem. Do zobaczenia!

Dziękujemy Kinu Helios oraz naszym partnerom i sponsorom:

  • Studio Kropka Beata Klepaczewska
  • Beauty Center Przemek Janus
  • Dj wodzirej Andrzej Ulhurski
  • Hurtownia Fale Loki Koki

 

zdjęcia - Beata Klepaczewska