Artykuły powiązane

 


Pastelowo mi


Pastele są delikatne, spokojne, niekrzykliwe i jasne. Ponadto – bardzo twarzowe i uniwersalne. Rozmyte fiolety, róże, błękity, żółcie to odcienie, którymi będziecie mogli żonglować wybierając ten trend. Na weselu i ślubie mogą pojawić się w swoim towarzystwie lub jako jeden wybrany odcień.

 

Ponadczasowa biel


Były, są i z pewnością będą osoby, które w dniu ślubu stawiają na biel i to w całej rozciągłości. Jeżeli do nich należysz, będziesz bardzo trendy, bowiem paleta neutralna jest na topie. Biały ślub to klasyka sama w sobie i nikt tego nie podważy. Bez względu na to, gdzie będą miały miejsce ceremonia zaślubin (w plenerze, na sali USC czy w kościele) i przyjęcie weselne - biel będzie wyglądała przepięknie. Urozmaiceniem może być użycie różnych faktur, tkanin i odcieni tego majestatycznego koloru.

 

Z metalicznym połyskiem


Paleta metaliczna będzie współtworzyła zgrany duet ze ślubami w stylach vintage, glamour czy w nowoczesnym wydaniu. Nawet delikatne akcenty w kolorystyce srebrnej i złotej dodadzą elegancji i szyku. Będą idealne na zimowe śluby (zwłaszcza srebro) oraz letnie i jesienne uroczystości (złoto).

 

Odważnie i z elegancją


O czerni w dekoracjach pisałam ostatnio. Jest szalenie elegancka, szlachetna i piękna. Dedykowana odważnym parom, które nie boją się ewentualnych słów krytyki czy wręcz oburzenia ze strony starszyzny. Dodatki z wykorzystaniem czerni w zestawieniu z bielą będą strzałem w dziesiątkę. Niekonwencjonalnie i ze szczyptą ekstrawagancji – tak właśnie zaprezentują się dodatki w tonacji monochromatycznej.

 

Jewel tone


To dopiero będzie ekstrawagancja! Pełne bogactwo kolorystyczne, barwy mieniące się niczym szlachetne kamienie. Paleta bardzo energetyczna, intensywna i nasycona. Kolory od delikatnego, jasnego turkusu pomocny szafir. Osobiście kojarzy mi się z pawimi piórami.