Jedną z nowości podczas tegorocznej edycji Wielkiej Gali Ślubnej były specjalne showroomy, z których każdy został zaaranżowany w konkretnym klimacie. W założeniu chodziło o przybliżenie narzeczonym najmodniejszych stylów, w jakich można zaaranżować przestrzeń sali weselnej. Przygotowaniem całości zajęły się trzy topowe firmy – Ślubny Kącik, Magia Ślubu i Artena Monika Kawardzikis, które na co dzień wyczarowują bajeczne dekoracje dla par młodych.

 

Trendy ślubne to między innymi rodzaje upięć oraz dodatków do włosów, które ogłaszane są przez światowych stylistów i domy mody jako najmodniejszych w danym sezonie. Od kilku lat mocny akcent stawiany jest na naturalny look, który wbrew pozorom z odświętnym, ślubnym wizerunkiem potrafi iść w zgodnej parze.

Zwykle rozpisuję się o palecie kolorów tworzonych przez Instytut Pantone. Dzisiaj postanowiłam przyjrzeć się konkurentowi - agencji WGSN, której prognozy zostały już opublikowane.

 

Druga połowa roku to czas, w którym zaczynają się pojawiać zwiastuny i zapowiedzi tego, co czeka branżę ślubną w nadchodzącym sezonie. Kilka wyłapałam i zamierzam się nimi podzielić. Oto przegląd tego, co w sezonie ślubnym 2020 będzie naj.

 

Spinki do mankietów są jednym z biżuteryjnych dodatków do męskiego stroju. Odpowiednie dobranie i skomponowanie ich z pozostałymi częściami garderoby okazuje się nie być tak proste i oczywiste jak mogłoby się wydawać. Jak się odnaleźć w świecie spinek do mankietów i jak nie popełnić błędów chcąc je założyć? Między innymi o tym w poniższym tekście.