Wracamy ze stacjonarną odsłoną Wielkiej Gali Ślubnej! I oby wszystko poszło po naszej myśli i nic nie pokrzyżowało nam planów! Dacie wiarę, że z nadchodzącą edycją targów osiągniemy pełnoletność! Kiedy to zleciało? :)

W weekend 17-18 października 2009 odbyła się kolejna edycja Jesiennej Gali Ślubnej. Jak zawsze gościł nas szczeciński CHR Galaxy, gdzie swoją ślubną ofertę zaprezentowało blisko dwadzieścia firm z branży weselnej.

 

26 stycznia odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej organizowana od szesnastu lat przez portal e-wesele.pl. Tym samym w ostatnią niedziela stycznia oficjalnie został zainaugurowany ślubny sezon 2020!

Wydawca ogólnopolskiego magazynu "Moda na Ślub" serdecznie zaprasza przedstawicieli branży ślubnej na hurtowe targi ślubne "Moda na Ślub B2B Wedding Fair Poland", które odbędą się 20-21 sierpnia 2011 r.

Tradycyjnie Wielkiej Gali Ślubnej towarzyszy konkurs dla narzeczonych przygotowujących się do ślubu i wesela. Tradycyjnie do wygrania będzie przyjęcie weselne. Tradycyjnie oprócz nagrody głównej do rozdysponowania będziemy mieli dziesiątki innych, bardzo atrakcyjnych nagród.

Podkategorie

 

Po raz dziewiętnasty zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w największych targach ślubnych na Pomorzu Zachodnim. Impreza odbędzie się w  NETTO ARENIE zlokalizowanej przy ul. Szafera 3/5/7 1 w Szczecinie.

Kup bilet online - nie stój w kolejce

 Nowość bilet rodzinny! Dostępne tylko online.

 

 

Atrakcyjne rabaty i wyjątkowe oferty
Organizacja ślubu i wesela to ogromny nakład finansowy, więc każda okazja do zaoszczędzenia jest na wagę złota. Na nasze targi wystawcy zawsze przygotowują specjalne oferty i zniżki.

 

 

 

Konkursy z nagrodami
Jak co roku nasi wystawcy przygotowali dla Was atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie więc konkursów. Wszystkiego dowiecie się bezpośrednio na miejscu! 

 

Pokazy i występy
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to także mnóstwo atrakcji dla zwiedzających m.in. najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy czołowych zespołów muzycznych, pokazy barmańskie, pokaz pierwszego tańca. 

 

 

 

Wielka Gala Ślubna - archiwum