Dla Zwiedzających

Wygraj wesele w Hotelu Dobosz

 Wygraj wesele w Hotelu Dobosz

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych nagród, w tym tę główną: wesele w Hotelu Dobosz.
Finał konkursu odbędzie się 28 stycznia 2018 roku na hali MTS przy ulicy Struga w Szczecinie podczas naszych targów. W finale znajdzie się 6 par, które walczyć będą o 6 nagród finałowych, w tym główną. Poza nagrodami finałowymi mamy do rozdania całą masę nagród dodatkowych. .

Pula Nagród.

Jak co roku wartość nagród  przekracza 40 000 złotych.  Kilkadziesiąt nagród dzielimy  na finałowe oraz dodatkowe. W finale uczestnicy powalczą o sześć nagród w tym główną, czyli wesele w Hotelu Dobosz.  Nagrody dodatkowe będą podzielone na dwie pule. Jedna przyporządkowana będzie do kwalifikacji Internetowych czyli zabawy na FB, druga zaś do kwalifikacji, które odbędę się podczas Gali.  

Nie przegap startu konkursu

Aby nie przegapić startu konkursu zostaw nam swój adres email. lub dołącz do naszych fanów na Facebook'u: fanpage e-wesele.pl

 

 

Program rabatowy 2500 zł dla każdej pary.

 

Jak co roku, na zwiedzających czekają kupony rabatowe, które można wykorzystać u wystawców. W programie biorą udział prawie wszyscy wystawcy. Każdy bilet wstępu to jeden kupon o nominale 1250 zł, co daje 2500 zł na parę, lub więcej jeżeli przyjdziecie w większym towarzystwie. Limitu nie ma. :)

Jak wymienić bilety na kupony?

Z biletami należy udać się do stoiska oznaczonego na mapce logotypem e-wesele.pl . W tym miejscu poza możliwością otrzymania kuponów, można także zamówić DARMOWĄ prenumeratę Magazynu Ślubnego Uroczystość.

Co dalej z kuponami?

Jeżeli zainteresuje Was oferta, któregoś z wystawców, należy okazać mu kupony i zapytać czy je honoruje. Jeżeli tak, poprosić o informację jaki kupon można u niego zrealizować, innymi słowy jakiej zniżki jest Wam gotów udzielić. Jeżeli zdecydujecie się na zawarcie umowy, wówczas wystawca poprosi Was o stosowny nominał kuponu.

Szybka decyzja

Kupony ważne są tylko w dniu Gali lub sześć dni po niej, choć poszczególni wystawcy mogą je honorować nawet później, jednak nie mają takiego obowiązku. Aby więc skorzystać z maksymalnej ilości rabatów warto zawrzeć umowy jak najszybciej.

Ile zniżki można uzyskać w jednym miejscu?

To zależy od skuteczności Waszych negocjacji. Nie ma limitu, jednak to Wystawca finalnie decyduje jak dużego rabatu udzieli. Zazwyczaj im większe zamówienie tym większy rabat. Czasem na jego wielkość ma także np. termin ślubu. Pamiętajcie warto negocjować!!

Kupony nie są środkiem płatniczym

Oznacza to, że nie można np. nimi zapłacić 100 % kosztów usługi, czy produktu. Kupon służy jedynie do uzyskania zniżki od wartości zamówienia.

Życzymy jak największych rabatów i oszczędności !

Program dnia targowego jest aktualnie opracowywany. Umieścimy go tutaj kilka dni przed 28 stycznia 2018 roku.

Możecie w nim spodziewać się pokazów sukien ślubnych, występów na żywo zespołów muzycznych, finału kolejnej edycji Ślubnych Metamorfoz, pokazów tańca, pokazów barmańskich itp. 

Nie zabraknie też konkursu dla zwiedzających, w którym będzie można wygrać cenne nagrody, wśród nich nagrodę główną: wesele.

 

Dlaczego warto przyjść na Wielką Galę Ślubną?

 

Targi to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ:

 

 

  • Każda para otrzyma od nas kupony o wartości 2500 zł do wykorzystania wśród wystawców.
  • W jednym dniu i w jednym miejscu można zapoznać się z ofertą najważniejszych firm na rynku!
  • Na Galę firmy przygotowują specjalne oferty, których nie dostaniecie poza nią.
  • Na miejscu można zawierać umowy, co daje gwarancję rezerwacji terminów u najlepszych.
  • Co roku imprezie towarzyszy konkurs z nagrodami o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, w tym organizacji przyjęcia weselnego.
  • Można obejrzeć pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych.
  • Można posłuchać grających na żywo zespołów.
  • Można zapisać się na darmową prenumeratę magazynu ślubnego Uroczystość.
  • Firmy video oraz fotografowie pokażą Wam swoje najlepsze zdjęcia i filmy, których nie zobaczycie w Internecie, gdzie nie publikują ich chętnie w obawie o kopiowanie przez konkurencję.
  • Bezpośrednio porównacie oferty i ceny różnych firm, a nawet będziecie się mogli z nimi potargować.

 

 

 

 

 

W tym miejscu opublikujemy plan usytuowania stoisk oraz listę wystawców czternastej edycji największych targów ślubnych w Szczecinie. 

Informacje pojawią się jak tylko zakończymy sprzedaż powierzchni wystawienniczej