Podczas każdej edycji Wielkiej Gali Ślubnej organizowanej przez e-wesele.pl jeden z wystawców zostaje wyróżniony statuetką za najładniejsze stoisko. Jest to nagroda specjalna przyznawana przez organizatorów Wielkiej Gali Ślubnej.

 

27 stycznia odbyła się jubileuszowa 15.Wielka Gala Ślubna. Tym samym ostatnia niedziela stycznia należała do narzeczonych będących na etapie ślubnych przygotowań, a także do tych, którym z różnych względów tematyka ślubno-weselna jest bliska. Targi rokrocznie stanowią symboliczną inauguracją nowego sezonu ślubnego. Zatem śmiało można uznać i ogłosić, że sezon 2019 został otworzony z przytupem!

 


W niedzielę 28 stycznia 2018r już po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale MTS przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

Wielka Gala Ślubna została zorganizowana w największym obiekcie targowym na Pomorzu Zachodnim - halach MTS i przyciągnęła tłumy narzeczonych. 

W niedzielę 28 stycznia 2018r po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich mieszczące się przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

Podkategorie

 

targi ślubne szczecin

Po raz szesnasty zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w największych targach ślubnych na Pomorzu Zachodnim. Impreza odbędzie się w  EVENT ARENIE zlokalizowanej przy ul. Staszica 1 w Szczecinie.
Nowy obiekt to futurystyczna budowla składająca się z połączonych hal sferycznych znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie targowiska Manhattan (do niedawna obiekt funkcjonujący pod nazwą KIDS ARENA).

 

Program rabatowy
Organizacja ślubu i wesela to ogromny nakład finansowy, więc każda okazja do zaoszczędzenia jest na wagę złota. Co
powiecie na kupony rabatowe, dzięki którym w waszych portfelach zostanie nawet dwa i pół tysiąca złotych? Aby otrzymać zestawy kuponów wystarczy przyjść na Wielką Galę Ślubną. Zniżki będzie można zrealizować u wystawców w trakcie trwania imprezy lub przez kolejnych sześć dni.

Wygrajcie wesele!
To dopiero byłaby oszczędność! Wystarczy pomóc szczęściu i wziąć udział w konkursie towarzyszącym Gali. Laureat będzie tylko jeden, ale wszystkie pozostałe pary ścisłego finału otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Finał odbędzie się podczas trwania Gali. Obecność obowiązkowa! O szczegółach będziemy informować na łamach serwisu oraz na naszym profilu na Fb. Bądźcie czujni ;)

Pokazy i występy
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to także mnóstwo atrakcji dla zwiedzających m.in. najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy czołowych zespołów muzycznych, pokazy barmańskie, pokaz pierwszego tańca. Na scenie odbędzie się finał Ślubnych Metamorfoz. Zaprezentuje się sześć uczestniczek, które poddały się przemianie pod okiem najlepszych specjalistów. Co ważne - podczas Gali będziemy przyjmować zgłoszenia do kolejnej odsłony Ślubnych Metamorfoz. Myślisz o ślubie, chcesz poczuć przedsmak przygotowań i zobaczyć jaką przemianę zaproponują profesjonaliści? Nie możesz tego przeoczyć!

 

 

Wielka Gala Ślubna - archiwum