Artykuły powiązane

 Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu - to hasło przewodnie nowego salonu urody w Szczecinie, znajdującego się w centrum miasta, przy ulicy Wyszyńskiego 14.

 Pomysł powstania takiego miejsca narodził się z pasji - mówi pani Agata, manager salonu i jednocześnie kosmetyczka. Wszyscy, którzy tutaj pracują to pasjonaci. Dla nikogo nie jest to etat, gdzie przychodzi się na osiem godzin, robi swoje i wychodzi nie patrząc na nic. U nas każdy klient może się spodziewać indywidualnego traktowania na najwyższym poziomie - podkreśla pani Ela, recepcjonistka.

 Instytut to idealnie miejsce dla osób, które poszukują sił witalnych oraz zapomnienia od obowiązków życia codziennego. Każdy może odkryć dla siebie odpowiedni sposób na znalezienie harmonii ducha i ciała, zaspokoić estetyczne doznania, a z pomocą pracowników salonu przemienić się w pięknego motyla. Oferta gabinetu jest bardzo różnorodna od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, relaksujących masaży po leczniczy pedicure. Instytut poza profesjonalnymi kosmetykami do twarzy i ciała De Noyle's i Viviean korzysta także z dobrodziejstw ziemi. Niespotykanym preparatem jest żywa ziemia wulkaniczna, która posiada szereg właściwości leczniczych i pielęgnujących, jak działanie antycellulitowe, rozjaśnienie rozstępów czy wzmocnienie cebulek włosów.

Program ślubny
Instytut posiada również pakiet specjalnie przygotowany dla narzeczonych przygotowujących się do ślubu. Salon jest w stanie zaproponować im różnorodny program. Zabiegi są uzależnione od stanu skóry i wieku. Może to być mikrodermabrazja, eksfoliacja, modelowanie owalu twarzy, likwidacja opuchlizny lub w przypadku szybko zbliżającego się terminu ślubu - zabiegi silnie nawilżające i odżywcze na twarz.

Program ślubny zawiera manicure SPA i pediciure SPA ze zdobieniem paznokci, a także rozmaite zabiegi na ciało, np. złuszczający, nawilżający i wyszczuplający Brazil SPA. W skład programu wchodzi także likwidacja celullitu, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki na nowoczesnych urządzeniach. Przy wydaniu ponad 600 zł na zabiegi przedślubne, pannie młodej zostanie wykonany makijaż ślubny gratis. Na całość zabiegów przygotowujących do ślubu klienci otrzymują 20 % rabatu.

Zabiegi jesienno - zimowe
Popularność zabiegów zależy od pory roku, a także od aury panującej za oknem. Jesień to dobry czas na zrobienie mikrodermabrazji lub innych oczyszczających zabiegów na twarz. Jeżeli pogoda jest kiepska, a na dworze hula wiatr, to nic tak nie odpręży i nie doda sił jak zabieg czekoladowy na twarz i ciało. Specjalnie roztopiona czekolada z olejkiem pomarańczowym pozwoli się nam odprężyć, a uwolnione endorfiny, sprawią, że z salonu urody wyjdziemy szczęśliwi.

Nowocześnie pod każdym względem
Instytut jest wyposażony w nowoczesny, komputerowy system zarządzania relacjami z klientem i rejestracji przez Internet. Strona oferuje konto użytkownika, elektroniczną kartę klienta, komunikację za pomocą poczty elektronicznej. Użytkownik, dzięki w pełni zautomatyzowanej obsłudze powiadomień, jest regularnie informowany (poprzez pocztę elektroniczną i wiadomości sms) o operacjach dokonywanych w systemie, na przykład anulowaniu lub przeniesieniu rezerwacji wizyty na inny termin, jak również o zbliżających się wizytach. Instytut zaprasza na selektywne zabiegi kosmetyczne, welness oraz SPA. Salon jest wyposażony w najwyższej, światowej klasy sprzęt, który gwarantuje, iż zabiegi są niezwykle przyjemne, a co najważniejsze skuteczne. Promocje uaktualniane co miesiąc sprawiają, że każdy może sobie pozwolić na chwilę relaksu.