Artykuły powiązane

 Thalgomince LC 24

 Wyszczuplenie i ujędrnienie

 Nowinką Filozofii Piękna jest zabieg wyszczuplająco-ujędrniający Thalgomince LC 24. Marka Thalgo specjalnie do zabiegu opracowała oryginalny masaż manualny, który łączy ruchy drenujące, ugniatanie i oklepywanie, a w rezultacie doskonale modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Dzięki Thalgomince LC 24 poprawia się odpływ wody z tkanek, wydalanie toksyn z organizmu, a także krążenie krwi i limf. Ze względu na długotrwałe działanie preparatów, przez 6 godzin po zabiegu nie wolno brać kąpieli. Celem Thalgomince LC 24 jest stymulacja lipolizy, poprawienie mikrokrążenia, redukcja uporczywych złogów tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujęrdrnianie, dotlenianie i odżywinie skóry. Pojedynczy seans trwa 75 minut, a najlepsze rezultaty daje seria 12 zabiegów.

 Składniki aktywne:

 * Adipo-Reset®

 * Kofeina 24h

 * Coffeine Complex

 * Coleus-Caffeine

 * Escine (wyciąg z kasztanowca)

 Wskazania:

 * cellulit

 * nadmiar tkanki tłuszczowej

 * skóra wymagająca ujędrnienia i wygładzenia

 Sonoforeza kawitacyjna

 Do kosmetologii coraz szerzej wkracza fizyka. Jedną z usług jakie ma w swojej ofercie Filozofia Piękna jest sonoforeza kawitacyjna. Jest to jeden z tych zabiegów, który uczyni naszą cerę piękniejszą i wyciszy ją po letnich szaleństwach.

 Kawitacja to tworzenie się pęcherzyków gazu w fazie obniżonego ciśnienia w środowisku wodnym i ich pękanie w fazie wysokiego ciśnienia. Powoduje to powstawanie fal uderzeniowych, a w konsekwencji tworzenie w warstwie rogowej kanałów ułatwiających wchłanianie substancji aktywnych. Szybkość wchłaniania niektórych substancji wzrasta nawet tysiąckrotnie. Metoda sonoforezy kawitacyjnej pozwala na wykonanie wielu efektywnych zabiegów - od głębokiego oczyszczania skóry, aż po kuracje odmładzające mające na celu nawilżanie, regenerację i pojędrnianie skóry.

 Peeling kawitacyjny stanowi komfortową metodę bezinwazyjnego oczyszczania skóry. Zabiegi są bezbolesne, dokładnie oczyszczają skórę z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych. Można je bezpiecznie stosować w pielęgnacji skór naczyniowych. Seria zabiegów prowadzi do wypłycenia i wygładzenia blizn. Rezultaty są widoczne już po kilku zabiegach. Z każdą sesją skóra staje się coraz gładsza, bardziej elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu.

 Zalety peelingu kawitacyjnego:

 * usuwa martwe komórki naskórka i złogi metaboliczne

 * wygładza zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia

 * ujędrnia skórę

 * stymuluje odnowę oraz produkcję kolagenu i elastyny

 * rozluźnia mięśnie

 * ułatwia dostęp substancji aktywnych