Artykuły powiązane

Pedicure

 Piękne i zdrowe stopy to systematyczna pielęgnacja przez cały rok. Tymczasem większość z nas przypomina sobie o odciskach, modzelach czy popękanej skórze, gdy zdejmuje obuwie zakrywające nogi. Jeżeli zauważymy zgrubienia, dobrze byłoby poddać się gruntownej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym. Stopy powinny być wolne od zrogowaciałego naskórka, paznokcie opiłowane, a skóra właściwie nawilżona i natłuszczona. Częstymi dolegliwościami, zwłaszcza u kobiet, są wrastające paznokcie. Rogi paznokcia wbijają się w tkankę miękką, co powoduje bolesne podrażnienie, a nawet stan zapalny wału paznokciowego. Przyczyną tego jest źle dobrane obuwie, niewłaściwa pielęgnacja paznokci oraz cechy dziedziczne.

 Chore paznokcie u stóp mogą doprowadzić do poważnych ograniczeń w chodzeniu, dlatego proponuję Państwu klamry korygujące wrastające paznokcie - BS Quick, które przynoszą natychmiastową ulgę, a długotrwałe ich stosowanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, co likwiduje dolegliwość i zapobiega ponownemu wrastaniu oraz klamry drutowe VHO Osthold Perfect, które stosuje się w stanach zapalnych wału paznokciowego, przy wrastających paznokciach u diabetyków (zapobieganie operacji) oraz przy braku efektu po wykonaniu operacji. Klamry te nie przeszkadzają podczas chodzenia i nie ograniczają sprawności ruchowej. Zakładać je mogą wyłącznie osoby przeszkolone w tej metodzie.

 Zdrowe i zadbane stopy to nie tylko ładny chód, ale i dobre samopoczucie. Piękne i wypielęgnowane dodają nieodpartego uroku.

Chocolate SPA
Zabieg czekoladowy na ciało

 Czekoladowy zabieg na ciało i twarz na bazie 100 - procentowego kakao. Odżywia i nawilża skórę, nadaje jej gładkość, relaksuje. Wspaniały aromat czekolady pobudza zmysły i poprawia samopoczucie. Stosowany w zabiegach seryjnych posiada działanie drenujące i antycellulitowe. Przed zabiegiem stosowany jest naturalny pilling cukrowy, wzbogacony olejami odżywczymi z orzechów Macadamia, awokado, słodkich migdałów oraz masłem Shea i kakaowym. Następnie ciało pokrywane jest masą kakaową z dodatkiem mleka wzbogaconego trójglicerydami i proteinami. Na zakończenie wykonuje się masaż na bazie kremu czekoladowo - pomarańczowego. Złote nici
Certyfikat CE

 Efekt młodszej skóry o 10 lat, przez kolejnych 10 lat - bezoperacyjna alternatywa liftingu

 BEZPIECZEŃSTWO - złote nici posiadają certyfikat CE, co świadczy o skuteczności zabiegu, który wykonuje lekarz posiadający certyfikat szkoleniowy w/w implantacji. Materiał do zabiegu wykonuje firma farmaceutyczna z 20-letnim doświadczeniem.

 PRZECIWWSKAZANIA - uczulenie na środki znieczulające (lignocaine, vovocaine), zaburzenia krzepliwości krwi, cukrzyca, ciąża. Zabiegu nie wykonuje się w trakcie miesiączki. Zabieg nie powoduje skutków ubocznych.

 Implantacja polega na wprowadzeniu pod skórę ZŁOTYCH NICI, które tworząc cieniutką siateczkę, podtrzymują osłabione mięśnie i nie pozwalają skórze wiotczeć. Dzięki temu skóra nabiera jędrności, sprężystości, gładkości. Znikają zmarszczki i przebarwienia, bruzdy oraz fałdy ulegaj wygładzeniu. W efekcie buzia nabiera blasku, wygląda młodziej i jest napięta, a efekt utrzymuje się do 10 lat po zabiegu. Zabieg jest zalecany osobom po 30-tym roku życia.

 DZIAŁANIE - skóra człowieka składająca się w 90% z wody jest świetnym przewodnikiem dla jonów złota, wędrujących poza obręb implantów. Wokół jonów złota powstaje sić nowych naczyń krwionośnych, powodując lepsze ukrwienie. Nici od momentu wprowadzenia w skórę stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Jest to naturalna reakcja na obce ciało wprowadzone do naszego organizmu. Złoto sprzyja też nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, odbudowuje komórki. Wokół każdej wszczepionej nici powstaje otoczka z nowych komórek. Ukrwienie wzmocnionej strefy zwiększa się, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i gładsza. Przepływ substancji odżywczych niweluje procesy starzenia. Na złoto brak jest reakcji alergicznych, nie utlenia się ono i nie powoduje reakcji "odrzucenia".