Artykuły powiązane

Po lecie i wakacjach zostały tylko wspomnienia, a jesień zagościła już na dobre w kalendarzach i w naszych sercach. Pani Jesień rozpieszcza nas jak tylko potrafi i dopóki jej łaskawość trwa korzystajmy z pięknej aury i ostatnich, ciepłych promieni słońca. Wcześniej czy później zrobi się chłodniej, nastanie jesienna plucha i w końcu odczujemy na własnej skórze dotkliwe konsekwencje krótkotrawłych dni i długich, ponurych nocy. Taka perspektywa może zepsuć najlepszy humor ….. Ale my wiemy jak sprawić, abyście znowu zaczęli się uśmiechać, poczuli się atrakcyjni i aby oczekiwanie na wiosenne przebudzenie przebiegało w niezwykłej atmosferze.

W nadchodzącym sezonie o stan ducha i zdrowia - Waszego i Waszych bliskich - zadba "Filozofia Piękna", która przygotowała specjalną ofertę na odprężający wieczór dla dwóch osób. Możecie zaaranżować spotkanie ze swoją ukochaną połówką, córki mogą zaprosić swoje mamy (lub na odwrót!), świadkowie mogą wykorzystać tą propozycję jako atrakcję dla panny lub pana młodego (forma uatrakcyjnienia wieczoru kawalerskiego i panieńskiego), czy wreszcie możecie zrobić niespodziankę nowożeńcom, swoim rodzicom, przyjaciołom.
Wszystko sprowadza się do jednego - spędzenia wspaniałych chwil razem.

Na osoby, które zdecydują się na "Wieczór we dwoje" czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na początek zostaniecie zaproszeni do pokoju, który przez dwie godziny będzie do Waszej wyłącznej dyspozycji. W środku powita Was cudowny nastrój - blask świec, zapach kadzideł, patera z owocami oraz czerwone wino. Podczas sączenia wyśmienitego trunku będziecie mogli zażyć relaksacyjnej kąpieli stóp w misach z solą i płatkami kwiatów. Po wstępnym odprężeniu i rozgrzaniu umysłu, przechodzimy do następnego etapu - peelingu relaksacyjnego na bazie wyciągu z owoców cytrusowych.

Następnie specjaliści z "Filozofii Piękna" zafundują Wam niebiańską rozkosz - godzinny masaż całego ciała. Masaż jest wykonywany ciepłymi olejkami na bazie paczuli i sandałowca. Podczas zabiegów będzie Wam towarzyszyła delikatna, odprężająca muzyka.

Oprócz całkowitego masażu ciała dodatkowo doświadczycie również masażu twarzy i głowy z elementami refleksoterapii

Po godzinnym tańcu na ciele, specjaliści zostawią Was na 15 minut odprężenia, podając wino lub herbatę relaksacyjną. Na zakończenie zaproponowane Wam zostanie ćwiczenie oddechowe, które pozwoli Wam powoli powrócić do realnego świata.

Serdecznie zapraszamy!
Małgorzata Bednarek