Artykuły powiązane

CONTRADICTIONS
Najnowsza kolekcja Keune Haircosmetics na rok 2006.

 Contradictions - fascynująca mieszanka stylów, ruchu, kontrastów i kontrolowanej asymetrii.

 Contradictions łączy w sobie trzy zaskakujące indywidualne linie pełne sprzeczności i kontrastów. Sprzeczności są widoczne zarówno w technikach strzyżeń, jak i koloryzacji. Wpływy kultur z całego świata, sztuki, mody, zderzając się, stapiają się w niesamowitą kolekcję. Nostalgia gra razem ze współczesnością, romantyczność rodem ze snu z gwałtownością i dramaturgią, vintage ze stylem prêt a porter.


Dreams and Darkness

 Sprzeczności zbiegają się ze sobą, tworząc prowokacyjny styl Dreams and Darkness, dla którego inspiracją był kontrast między dniem a nocą. Krańcowe rozbieżności perfekcyjnie się uzupełniają: wdzięk, zmysłowość i kobiecość w równowadze z ograniczeniami i kątami. Czerpiąc z różnorodnych źródeł, kierunek ten tworzy egzotyczny nastrój w połączeniu z naelektryzowaną atmosferą.

 Objętość tworzą krótsze długości na górnej części głowy i dłuższe, cięższe z przodu. Kolory są naturalne, ale kontrastujące, aby dodać całości głębi. Do wykończenia połączone są kontrastujące ze sobą produkty nabłyszczające i matujące, aby stworzyć niezwykłą strukturę. Dreams and Darkness - niezwykła linia pełna magii.


Ornament

 Ornament łączy rzeźbiący wpływ natury z bajkowym efektem. Ponadczasowość tych elementów, jak w okresie Art Nouveau, przekłada się we współczesny sposób na świeży, innowacyjny i pełen uroku design.

 Linia przemawia wyróżniającymi się liniami i strukturami.

 Dyskoneksje w strzyżeniach tworzą maksymalny ruch we włosach, a zestawienie włosów prostych i loków daje głębię i objętość, przez co cała linia staje się subtelnie wyrazista. Asymetryczna koloryzacja sprawia, że widoczna staje się nutka romantyzmu, a zarazem siła i ekspresja.


Zest

 Zest to szczęście, świeżość i iskrzenie.

 Zest łączy pozytywne i przyjemne uczucie dziecięcej żartobliwości i spontaniczności razem z pewnością siebie ze świata dorosłych.

 Naturalny design - pełen życia i świeżości, łączy w sobie mocne i delikatne linie strzyżeń podkreślające profil twarzy. Koloryzacja dodaje zawadiackiego efektu, który podkreśla naturalność.