Artykuły powiązane

W obecnym sezonie będzie w czym wybierać. Styliści dali nam ogromny wybór w kwestii odcieni. Zobaczcie co będzie najmodniejsze w tegorocznym manicure.

Klasyka
Uwielbiam french i on właśnie powraca w tym roku do łask. Ta klasyczna elegancja w stylizowaniu paznokci jest ponadczasowa i uniwersalna.

French dedykowany jest kobietom (także przyszłym pannom młodym), które stawiają na minimalizm. Co ważne pasuje kobiecie w każdym wieku i będzie współgrał z każdą stylizacją. Dla dodania odrobiny innowacyjności, możecie wybrać kolorowe zwieńczenie płytki paznokcia.

Ombre
Czyli stopniowanie koloru na paznokciach od najjaśniejszego po najciemniejszy lub na odwrót. W zależności od doboru gamy kolorystycznej paznokcie mogą być delikatniejsze lub bardziej wyraziste.

Słodko
Odcienie ciepłe, słodkie, pastelowe to kolejna grupa kolorystyczna, która jest hitem tego roku. Na wiosnę i lato idealne!

W odcieniach niebieskiego
Będziemy miały do wyboru kilka odcieni. Odwołując się do najpopularniejszych kolorów roku 2017, styliści nominowali do tegorocznych hitów w manicure między innymi kobalt, granat, turkus i lazur.

Róż na czasie
Kolejne modne barwy to wszelkie odcienie różu. Począwszy od rozmytego pudrowego, delikatnego, pastelowego poprzez barwy malinowe, landrynkowe na fuksji kończąc.

Biel
Wielki powrót bieli w odsłonach zarówno mlecznej, jak i perłowej.

Postaw na naturę
Styliści pomyśleli także o paniach, które nie przepadają za kolorami. Im właśnie dedykowane są paznokcie naturalne, pociągnięte jedynie odżywką, która nada ładny połysk i ożywi płytkę paznokci.

Co jeszcze?
Modne są także czerwienie, fiolety (jagoda), srebro i złoto, beże i brązy, odcienie cytrusowe (mandarynka, cytryna, pomarańcza) i czerń! Nie mam wątpliwości, że każda z nas znajdzie kolor dla siebie, który w dodatku będzie hitem tego roku :)

Ważne
Jeżeli sam kolor lakieru wam nie wystarczy i będziecie chciały ozdobić dodatkowo płytę paznokci spieszę z informacją, że wszelkiego rodzaju kamyki, kryształki, dżety będą wciąż na czasie. Co istotne i nowe – w tym roku dobieramy do odcienia paznokci kolor pomadki do ust.