Artykuły powiązane

 

 

Hit sezonu

Największy akcent postawiono na fryzury z grzywką. I nie ważne czy włosy będą krótkie, sięgające do ramion czy pasa. Najważniejsze, żeby obcięcie uwzględniało grzywkę. Jeżeli gustujesz w takich propozycjach, będziesz bardzo trendy. Rozważając tego typu obcięcie należy pamiętać, że grzywka nie jest na tyle uniwersalna, aby proponować ją każdej kobiecie. Jeżeli masz wątpliwości – nie ryzykuj i nie skracaj włosów nad oczami tylko dlatego, aby podążać za modą. Okres przedślubny nie jest odpowiednim czasem na eksperymenty.

 

 

Luźne upięcia

To jedna z tegorocznych propozycji, która będzie modna również w przyszłym roku. Długie i półdługie włosy, które są lekko spięte w formie koszyczka lub bardzo luźnego koczka będą idealne dla panien młodych, których stylizacja będzie utrzymana w klimatach rustykalnych, eko, a także boho chic. Pozorna niedbałość upięcia w tym przypadku będzie jak najbardziej zamierzona i pożądana. Idealnymi ozdobami włosów będą opaski, wstążki, kwiaty i duże spinki.

 

 

 

 

Plecionki

Warkocze i plecionki towarzyszą pannom młodym już od kilku sezonów. Są bardzo modne, bardzo dziewczęce i nieprzerwanie cieszą się ogromnym powodzeniem. Ta propozycja daje wiele możliwości dla sprawnego stylisty. Fryzura może być bardziej nieformalna, luźniejsza w formie lub wprost przeciwnie - stworzona tak, by ujarzmić każdy niesforny kosmyk. Można zapleść wszystkie włosy lub tylko ich część (na przykład boczne pasma lub włosy ze szczytu głowy) - pomysły można mnożyć.

 

 

Naturalnie, ale pod kontrolą

Panna młoda z rozpuszczonymi włosami będzie bardzo modna. Włosy mogą być proste, kręcone lub pofalowane. Długość nie jest odgórnie narzucona. Warto pamiętać, aby nawet tak prostą wydawałoby się fryzurę, stworzył sprawdzony stylista. Dzięki jego pracy będziesz miała pewność, że włosy będą się prezentowały należycie i nic nie wymknie się spod kontroli w momencie, gdy do ślubu zostało kilka godzin.

 

Z dbałością

Przygotowując się do ślubu nie zapomnij odpowiednio wcześniej zadbać o włosy. Warto sięgnąć po specjalistyczne szampony i maski. Tego typu kosmetyki wzmocnią włosy od zewnątrz. Równie istotne jest zadbanie o nie od wewnątrz. W tym celu warto wzbogacić dietę o grupy produktów, które odżywią włosy od środka. Możesz sięgnąć także po preparaty syntetyczne (najlepiej po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą). Kurację warto rozpocząć jak najwcześniej – przynajmniej pół roku przed datą ślubu.