Artykuły powiązane

 

Dostępne są dwa rodzaje powierzchni: STANDARD i PREMIUM, odpowiednio oznaczone kolorami na planie.
Najmniejsze dostępne stoisko ma 4 m kw. (dotyczy tylko powierzchni STANDARD)

Powierzchnie STANDARD dają możliwość stworzenia żądanej wielkości stoiska o dowolnej szerokości i głębokości 2 m. Wysokość stoiska wynosi 248 cm. Składają się z zabudowy typu octanorm w kolorze białym (tylna ściana, dwie boczne o szerokości 1 metra, z przodu zamykający fryz na górze stoiska z nazwą wystawcy) oraz wykładziny i dostępu do zasilania elektrycznego.

Powierzchnie PREMIUM to większe i ustawne stoiska z prestiżową lokalizacją, w skład których wchodzi zabudowa typu octanorm w kolorze białym (tylna ściana, dookoła fryz wieńczący górę stoiska z nazwą wystawcy), wykładzina, dostęp do zasilania elektrycznego oraz pozwolenie na kolportaż materiałów reklamowych. Wysokość stoiska 248 cm.


W przypadku powierzchni STANDARD, wydzielone i oznaczone na mapie powierzchnie o wielkości dwóch kratek (2 m kw.) nie są stoiskami a modułami, z których można utworzyć stoisko żądanej wielkości. Numeracja na mapie jest robocza. Docelowo po zamknięciu sprzedaży i określeniu wielkości poszczególnych stoisk nadane zostaną im numery porządkowe.

Link do sprzedażowej (roboczej) mapy stoisk znajduje się tutaj

 

LINK DO SZCZEGÓŁOWYCH ROZMIARÓW ELEMENTÓW ZABUDOWY

 

 

 

PRZYKŁADOWE STOISKO PREMIUM

 

  

STOISKO NIESTANDARDOWE (WYCENA INDYWIDUALNA)

 

PRZYKŁADOWE STOISKO STANDARDOWE

 

UKŁAD ŚCIANEK -  STOISKO STANDARDOWE