Artykuły powiązane

 

Dostępne są dwa rodzaje powierzchni: STANDARD i PREMIUM, odpowiednio oznaczone kolorami na planie.
Najmniejsze dostępne stoisko ma 4 m kw. (dotyczy tylko powierzchni STANDARD)

Powierzchnie STANDARD dają możliwość stworzenia żądanej wielkości stoiska o dowolnej szerokości i głębokości 2 m. Wysokość stoiska
wynosi 248 cm. Składają się z zabudowy typu octanorm w kolorze białym (tylna ściana, dwie boczne o szerokości 1 metra, z przodu zamykający fryz na górze stoiska z nazwą wystawcy) oraz wykładziny i dostępu do zasilania elektrycznego.

Powierzchnie PREMIUM to większe i ustawne stoiska z prestiżową lokalizacją, w skład których wchodzi zabudowa typu octanorm w kolorze białym (tylna ściana, dookoła fryz wieńczący górę stoiska z nazwą wystawcy), wykładzina, dostęp do zasilania elektrycznego oraz pozwolenie na kolportaż materiałów reklamowych. Wysokość stoiska 248 cm.


W przypadku powierzchni STANDARD, wydzielone i oznaczone na mapie powierzchnie o wielkości dwóch kratek (2 m kw.) nie są stoiskami a modułami, z których można utworzyć stoisko żądanej wielkości. Numeracja na mapie jest robocza. Docelowo po zamknięciu sprzedaży i określeniu wielkości poszczególnych stoisk nadane zostaną im numery porządkowe.

Link do sprzedażowej (roboczej) mapy stoisk znajduje się tutaj

 

LINK DO SZCZEGÓŁOWYCH ROZMIARÓW ELEMENTÓW ZABUDOWY

 

PRZYKŁADOWE STOISKO

 

  

STOISKO NIESTANDARDOWE (WYCENA INDYWIDUALNA)