Artykuły powiązane


W styczniu wybieranie, w lutym kupowanie!

 Nie spiesz się z wyborem sukni ślubnej! Przecież to jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu ;-) Zanim powiesz: "to właśnie ta", musisz mieć pewność, że obejrzałaś już wszystkie kolekcje. MEGA Targi Ślubne dają Ci właśnie taką możliwość! Organizujemy je już siódmy raz, 19-20 lutego na warszawskim Torwarze. Możemy Ci zdradzić: będzie się działo! Zarezerwuj przynajmniej jeden dzień, by zapoznać się z ofertą najlepszych firm z branży ślubnej: producentów sukien, garniturów i akcesoriów ślubnych, jubilerów, modystów, florystów, dekoratorów, wizażystów, fotografów, cukierników, konsultantów ślubnych i producentów zaproszeń.

 Od rana do wieczora pokazy samochodów do ślubu, koncerty muzyki weselnej (grają zespoły z wolnymi terminami na 2011 rok) i co najważniejsze... suknie ślubne z wybiegów całego świata.

 I jest jeszcze coś extra! Cały weekend rozdajemy narzeczonym prezenty! Czekają: porcelana firmy Gerlach oraz Heywood, kupony rabatowe na suknie ślubne, buty, biżuteria, samochody do ślubu, dekoracje, ślubne sesje zdjęciowe, zaproszenia ślubne oraz... ...Podróż poślubna za free! W konkursie sms-owym magazynu "Moda na Ślub" i Wedding TV można wygrać wycieczki do Szwecji promem Stena Line.

MEGA Konkurs SMS Moda na Ślub & Wedding TV

 Organizator MEGA Targów Ślubnych TORWAR 2011, które odbędą się w dniach 19-20 lutego 2011 roku na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6A) oraz Wedding TV zapraszają wszystkich narzeczonych do udziału w konkursie SMS. Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać do 17 lutego wiadomość tekstową na nasz redakcyjny numer:

0 531 273 033 (opłata według taryfy Twojego operatora)
o treści: imiona narzeczonych, data ślubu (dzień, miesiąc, rok)

 Każdy, kto prawidłowo wyśle konkursowy SMS, w tygodniu poprzedzającym targi otrzyma wiadomość zwrotną, potwierdzającą uczestnictwo w konkursie. Jej okazanie w dniach 19-20 lutego 2011 na stanowisku wskazanym przez organizatora upoważnia właściciela telefonu do odbioru nagrody! Na zwycięzców czekają m.in. suknie ślubne, dodatki, porcelana, rabaty na biżuterię, wynajem samochodu, sesje fotograficzne, dekoracje sal weselnych, zaproszenia ślubne... i to wszystko za jeden SMS! Konkurs przeznaczony jest dla osób, które planują zawrzeć związek małżeński w 2011 roku. Szczegóły oraz regulamin http://www.modanaslub.pl.

Jesteście ciekawi jak było w zeszłym roku? Zobaczcie relację na www.modanaslub.pl.

Więcej informacji znajdziecie na http://www.targislubnetorwar.pl.

Zapraszamy!

Firmy zainteresowane udziałem w charakterze Wystawcy prosimy o kontakt:
Comfort Multimedia s.c. ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, tel/fax (0 22) 465 67 50, (0 22) 465 67 51
tel. kom. 0 512 785 850, edyta.rojek@superslub.pl
tel. kom. 0 507 083 720, beata.swiecicka@modanaslub.pl
tel. kom. 0 501 134 776, renata.migalska@modanaslub.pl