Artykuły powiązane

W Słupsku w dniach 13-14 lutego 2010r. w CH Jantar odbędzie się Walentynkowa Gala Ślubna. Impreza jest objęta patronatem portalu e-wesele.pl

Z okazji Walentynek organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla zakochanych oraz par planujących wstąpić w związek małżeński.

Celem imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich największych firm związanych ze słupską branżą ślubna. Klienci Galerii podczas 2 dni trwania imprezy będą mogli zapoznać się z ofertą firm, które w choć najdrobniejszym stopniu wchodzą w skład pięknej uroczystości jaką jest wesele i ślub.

Młodzi stają się coraz bardziej wymagający i pragną aby wszystko idealnie ze sobą harmonizowało i było oryginalne. Często trudno im się zdecydować na konkretny wzór wiązanki ślubnej czy też miejsce podróży poślubnej. Odwiedzając takie targi oczekują profesjonalizmu i fachowego doradztwa, a my pragniemy im to wszystko zapewnić. Do udziału w Targach zapraszamy agencje ślubne i biura turystyczne, salony mody ślubnej, złotników oferujących biżuterię, wystawców prezentujących odzież, obuwie i bieliznę, pierwsze wyposażenie mieszkań, sypialnie i bieliznę pościelową.

Niewątpliwą atrakcja będą pokazy mody ślubnej, najnowsze trendy w makijażu oraz fryzurach. Dla zakochanych zaplanowaliśmy również wiele atrakcji:
1. Zabawa Zakochana Cukiernia - dekorowanie ciast i pierników dla ukochanych
2.Degustacja - czekoladowe fontanny
3.Kącik fotograficzny dla zakochanych
4.Zabawa Randka w ciemno
5.Najpiękniejsze życzenia walentynkowe - Poczta Walentynkowa

Dużym atutem Targów będzie szereg konkursów, prezentacji i pokazów m.in. pokaz mody ślubnej, koncerty zespołów muzycznych i kapel, a także wiele praktycznych porad. Liczymy na duże zainteresowanie dlatego też zapraszając Wystawców na imprezę targową jesteśmy pewni, że Wasze oferty spotkają się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem, co pozwoli Wam na odniesienie swoistego sukcesu w dziedzinie jaką jest organizacja ślubów i wesel.

Zapraszamy do zwiedzania stoisk w godzinach 09:00-21:00 (sobota) i  10:00-20:00 (niedziela).
Organizatorem targów na zlecenie CH Jantar jest www.meritum-as.com.pl

Centrum Handlowe Jantar
Ul. Szczecińska 58
76-200 Słupsk