Artykuły powiązane

 Festiwal Mody Ślubnej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, który odbył się w dniach 19-20 listopada 2005, otworzył sezon ślubny 2006. Ponad 9 tys. zakochanych zwiedziło stoiska 150 wystawców z Polski i Europy.

 Narzeczeni mogli znaleźć wszystko, czego nie może zabraknąć na wymarzonym ślubie – najpiękniejsze suknie, obrączki, fotografie, propozycje sal weselnych. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy mody - najnowsze kolekcje zaprezentowały m.in. firmy Agora, Cymbeline, Demetrios. Na jedyny pokaz hiszpańskiej kolekcji Pronovias 2006 zwiedzających zaprosiła firma Madonna. W ofercie nie zabrakło także pokazu makijaży, fryzur i florystyki ślubnej. Przed Salą Kongresową zaparkowały kilkunastometrowe limuzyny i stare, klasyczne samochody, którymi para młoda może pojechać do ślubu.

 Na targi przyjechali zaręczeni z całej Polski, którym PKP Intercity zafundowały bilet w jedną stronę.

 Dla zwiedzających wystawcy przygotowali specjalne promocje. Ci, którzy zdecydowali się zamówić podczas Festiwalu m.in. suknię ślubną, dekoracje, film i zdjęcia ze ślubu i wesela, otrzymali atrakcyjne rabaty.

 Narzeczeni, którzy wzięli udział w zabawie SMS-owej i innych konkursach wygrali cenne nagrody m.in. suknie ślubne renomowanych firm, biżuterię bieliznę, kompleksową dekorację weselną, akcesoria(stroiki, welony), ślubną sesję zdjęciową, zaproszenia ślubne i wiele innych niespodzianek.

 W ramach Festiwalu Muzyki Weselnej największe weselne hity zagrały najpopularniejsze zespoły weselne: Akt-Z, Bzzyk Band, Cover Nexus Band, Expres, Iris, Kajax, Violet, oraz Viva Band. Zwiedzający Festiwal Mody Ślubnej wybrali trzy najlepsze kapele (I miejsce Bzzyk Band, II miejsce Expres, III miejsce Viva Band) Druga część konkursu odbędzie się podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej TORWAR, 7-8 stycznia 2006. Na Torwarze zostanie przyznane Grand Prix dla najlepszego zespołu weselnego obu Festiwali.

 Wydawca ogólnopolskiego kwartalnika „Moda na Ślub” oraz dwumiesięcznika „Poradnik Super Ślub” zapowiada - Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR 7-8 stycznia 2006. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami światowej mody ślubnej, obejrzeć show z udziałem najpiękniejszych polskich aktorek i wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Na znacznie większej powierzchni niż ta w Pałacu Kultury i Nauki, bo na 15 tys. m² kolekcje sukien i akcesoriów ślubnych zaprezentuje ponad 500 wystawców z Polski i Europy.

 Organizatorom Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej Torwar 7-8 stycznia 2006 zależy by zapoznać narzeczonych z ofertą jak największej liczby firm. Wystawców będzie aż o 350 więcej niż w Pałacu Kultury i Nauki, a co najważniejsze będą mieli znacznie większe stoiska. Dzięki temu narzeczeni nie będą musieli tłoczyć się i czekać w kolejce by poznać propozycję firm. Przestronne wnętrze Hali Torwar sprawia, że jest to idealne miejsce na zorganizowanie międzynarodowej imprezy dla zaręczonych.