Artykuły powiązane

 W dniach 24-26 lipca 2005r w Dusseldorfie odbyły się jedne z największych na świecie targów mody ślubnej i wieczorowej. Na 12 tys.m2 zaprezentowało swoją ofertę ponad 100 wystawców. Liczba zwiedzających w tym roku przekroczyła 40 tys. osób.

 W ciągu trzech dni wystawcy zaprezentowali międzynarodowemu gronu kupców damską i męską odzież ślubną, obuwie, bieliznę, wyroby pończosznicze oraz wszelkiego rodzaju dodatki.

 Kolekcje ślubne cocktailowe i wieczorowe na sezon 2006 zaprezentowały międzynarodowe firmy, w tym między innymi: Lohrengel, Oni Onik, Rembo Styling, Fashion New York, Herve Mariaże, Unique, Linea Rafaeli, Complice Stalo, Eddy K, Weise, Miss Kelly, Kleemeier. Polskę na CPD White reprezentowały: Agnes, Madame Zaręba, Strulak Collection, Mode de Pol, Eizabeth Konin, Isabel

  W pawilonie pod nazwą "Design Pavillon" projektanci mody ślubnej przestawili swoje ekskluzywne kolekcje

 Z przesłanych nam informacji prasowych możemy się dowiedzieć, że trendy na rok 2006 będą skłaniały się w całej swojej rozciągłości ku szeroko pojętemu romantyzmowi. Dużą rolę będzie odgrywał kolor. Projektanci postawili na odcienie kremu, szampana i kości słoniowej.