Artykuły powiązane

fot.szynoo.com

Ślubne Metamorfozy to projekt, który przyszłym pannom młodym pozwala poczuć emocje towarzyszące przygotowaniom związanym z najważniejszym dniem w życiu. Wraz ze sprawdzonymi partnerami i pod ich czujnym okiem, wszystkie uczestniczki przechodzą przez kolejne etapy przemiany. Na finał porywamy każdą z nich na pełną wrażeń i pozytywnych emocji sesję fotograficzną.

Początki
Ślubne Metamorfozy zadebiutowały w 2013 roku. Rozpoczęliśmy wówczas projekt, który już na starcie zyskał ogromne zainteresowanie ze strony przyszłych panien młodych i tak jest do dnia dzisiejszego.

 fot. szynoo.com

Zmiany w sezonie 2018
Każda nowa edycja Ślubnych Metamorfoz różni się od poprzednich. Proponowaliśmy uczestniczkom stylizacje ślubne, ale także dzienne. W 2015 roku do współpracy zaprosiliśmy przyszłe panny młode i ich mamy. W kolejnym roku metamorfozom nie tylko przyszłe panny młode, ale także ich narzeczonych. Rok 2018 minie pod znakiem stylizacji ślubnych oraz wieczorowych.

fot. szynoo.com

Najlepsi eksperci
Do współtworzenia metamorfoz zapraszamy najlepszych specjalistów w swoich branżach. Głównym założeniem i celem jest oddanie uczestniczek w ręce ekspertów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy stworzą spójną stylizację dla każdej z pań.

fot. szynoo.com

 

Partnerzy 2018
Już teraz uchylamy rąbka tajemnicy. Jeżeli jesteście ciekawi, kto będzie pracował nad przemianami uczestniczek w 2018 oto część ekipy.

Anna Ścibior-Butrym – specjalistka od kreowania wizerunku, która wkłada w projekt całe serce, służy radą i pomocą oraz ogromną wiedzą. Jedyna taka! Uwaga! Kontakt z Anną uzależnia ;)

Anna Oleńczuk, Beauty in Frames – zaprezentuje kobiece spojrzenie na przyszłe panny młode przez obiektyw aparatu fotograficznego.

Studio Techniczne Keune – świetni specjaliści w swojej dziedzinie. Styliści fryzur Studia Keune dobiorą uczestniczkom kolor włosów, zadbają o dobry wygląd pasm oraz stworzą idealne upięcia do wybranych stylizacji.

Salon Sukien Ślubnych Vivien – właścicielka Mariola Janowska pomoże znaleźć dla każdej z uczestniczek idealną suknię ślubną, w której panie zaprezentują się na sesji fotograficznej.

VIP Collection – czyli miejsce, w którym będziemy szukać wyjątkowych kreacji wieczorowych i koktajlowych. Tego typu stylizacja będzie nowym elementem przyszłorocznego projektu.

Filozofia Piękna – zabiegi pielęgnacyjne, manicure i pedicure oto co będzie czekać na każdą z uczestniczek w gościnnych progach Filozofii Piękna.

Salon Bielizny Ebras.pl – właścicielka Marta Płotkowska będzie służyła radą i pomocą w kwestii właściwego doboru bielizny na co dzień, od święta (czyli m.in. na ślub) oraz na inne okazji (np. noc poślubna).

 

CASTING, CASTING!!!
Jeżeli przygotowujesz się do ślubu, nie masz pomysłu na swoją stylizację, chcesz poznać świetnych ekspertów i poczuć przedsmak przedślubnego szaleństwa, zgłoś swój udział do szóstej edycji Ślubnych Metamorfoz!

W niedzielę 14 stycznia czekamy na Ciebie od 11:00 d0 14:00 w Salonie Sukien Ślubnych Vivien przy ul. Ku Słońcu 25A.

Przyjdź i daj sobie szansę na zakwalifikowanie się do programu.