Artykuły powiązane

Już w niedzielę odbędzie się casting do tegorocznych Ślubnych Metamorfoz, a my mamy dla was filmowe podsumowanie ubiegłorocznego projektu.
Zobaczcie, jak ubiegłoroczne metamorfozy widziało oko kamery, co na uczestniczkach zrobiło największe wrażenie oraz jak było na finale, który odbył się 29 stycznia podczas 13.Wielkiej Gali Ślubnej.

Na przełomie kilku miesięcy sześć uczestniczek projektu Ślubne Metamorfozy 2016 przeszło niezwykłą przemianę. Wszystkie kandydatki zostały oddane w ręce ekspertów, którzy zaproponowali dla każdej z nich kompleksową stylizację ślubną. Nowością ubiegłorocznych metamorfoz był współudział narzeczonych naszych uczestniczek (w trzech przypadkach). Trzy pozostałe panie zaprezentowały się solo.

Projekt był organizowany przez portal e-wesele.pl, koordynacją i przebiegiem zajęła się Anna Ścibior-Butrym. Całość współtworzyli niezawodni partnerzy i sponsorzy: Łukasz Popielarz, Studio Keune, Kreacja Żannet, Filozofia Piękna, Salon Ebras.pl, Virago, Kwiaciarnia Sempreverde, Just Health, Rec Video, Ella Depilacja Cukrowa, Clochee.