Artykuły powiązane

Wraz z wkroczeniem na rynek ślubny kryształów Swarovskiego, dostępność do tego rodzaju akcesoriów jest znacznie większa, jakość błyskotek jest bez zarzutu, a ich blask potrafi zawrócić w niejednej głowie. Zobaczcie w jakim zakresie można wykorzystać te wyjątkowe świecidełka przygotowując się do najważniejszego dnia w życiu.


Suknia ślubna
Najważniejsza suknia w życiu każdej kobiety. Ozdobiona kryształami będzie pięknie lśnić. Warto pamiętać, że kryształy same w sobie będą niezwykle zdobnym elementem stroju, dlatego też dla zachowania równowagi warto wybrać skromny fason.
Kreacja może być pokryta błyskotkami na całej długości. Kryształy mogą stanowić jeden ozdobny element stroju np. kryształowa plecionka, która spowije ramiona i będzie okalać szyję lub wytworny ornament na linii dekoltu. A co powiecie na zestawienie ze sobą bogatego, wysadzanego kryształami gorsetu i skromnej, podkreślającej linię bioder spódnicy?

 

Buty
Wysadzane kryształami Swarovskiego będą prawdziwą ozdobą ślubnej stylizacji. Przezroczyste kamyki będą najbardziej uniwersalne, ale możesz zdecydować się na wprowadzenie koloru w tej części garderoby.

Welon
Kryształy na delikatnej tkaninie, z której jest uszyty welon będą przywodziły na myśl krople rosy mieniące się w słońcu. Ciekawym pomysłem może być ułożenie z kryształków wymyślonych przez
pannę młodą tekstów - imion, inicjałów, motta, etc.

Bukiet
Wyobrażacie sobie bukiet cały z kryształów? Niebanalna i niezwykle odważna propozycja. Jednak skoro nie tak dawno styliści proponowali bukiety ślubne z broszek lub papieru, kryształowe wersje mogą się okazać intrygującymi pomysłami. Jeżeli to dla was za dużo, można rozpatrzyć pośredni pomysł - doczepienie do tradycyjnej kompozycji kwiatowej kryształowych sopelków.

Biżuteria
Niezwykle szerokie pole do popisu. Kolczyki, naszyjniki, zawieszki, kolie, bransolety, pierścionki, a wszystko w całości lub częściowo w kryształowej oprawie. Każda kobieta znajdzie coś, co będzie jej odpowiadało i uzupełni ślubną stylizację.

Torebka
Mała rzecz, a niezwykle przydatna. Torebka, oczywiście z kryształowymi ozdobnikami, będzie nie tylko pięknym, ale również praktycznym gadżetem.

Ozdoba włosów
Tutaj będą do dyspozycji wszelkiego rodzaju ozdobne spinki, tiary, diademy i fascynatory. Mniej lub bardziej skromne, wymyślne lub ascetyczne - do wyboru do koloru.

Makijaż
Dlaczego nie? Kilka kryształków przytwierdzonych do skóry specjalnym preparatem ozdobią i rozświetlą twarz. To propozycja dla odważniejszych kobiet lubiących wyzwania i eksperymentowanie z własnym wyglądem.